برنامه ریزی، تامین، پرورش، نگهداری نیروی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و بهره ور در جهت حمایت از تحولات در صنعت هنر، جواهرات و صنایع دستی کشور در هلدینگ هنر ایرانیان برنامه ریزی شده است

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

بدون تردید می‌توان گفت که امروزه یکی از شاخص ها و وجه تمایز اصلی در تیم فروش و خدمات پس از فروش هلدینگ هنر ایرانیان با دیگر شرکت‌ها، نیروی انسانی آن به شمار می‌آید که با تخصص ، مسئولیت‌پذیری و تلاش بی‌پایان خود روند همیشگی رشد و تعالی آن را رقم زده‌اند.

teamwork هلدینگ هنر ایرانیان خرید و فروش آثار هنری

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن، استخدام مدیر ارشد، جذب فروشنده ، جذب مدیر ارشد بازاریابی

هلدینگ هنر ایرانیان مفتخر است که ارزشمندترین سرمایه و مزیت رقابتی‌اش را نیروی انسانی متخصص خود می‌داند

استخدام کارمند هنرمند، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

روش های همکاری با هلدینگ هنر ایرانیان :

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

1. همکاری به عنوان ” معرف ( بازاریاب مستقل ) ” در خرید های فروشگاه آنلاین هنری

به عنوان یک همراه وفادار می توانید با استفاده پنل کاربری بازاریاب مستقل در حساب کاربری خود یک لینک اختصاصی دریافت نمایید و با تبلیغ و به اشتراک گذاری این لینک از هر خرید و معاملات انجام شده توسط افرادی که با آن وارد سایت شده اند 5% کارمزد معرفی دریافت نمایید فقط کافی است فرد روی لینک شما کلیک کند و خرید انجام دهد یا در هنگام پرداخت از شما به عنوان معرف ( با ثبت کد معرف شما ) یاد نماید.

لطفا برای مشاهده شرایط و آموزش استفاده از این قابلیت کلیک بفرمایید

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند 

2. همکاری به عنوان یک فروشگاه همکار ( ویژه هنرمندان، مجموعه داران و گالری ها )

به عنوان خالق اثر و یا مالک تعدادی اثر هنری می توانید با استفاده از منوی ” ثبت نام افتتاح فروشگاه ” در حساب کاربری خود، ثبت نام و احراز هویت خود را به عنوان فروشنده همراه انجام دهید و دارای یک فروشگاه بسیار حرفه ای به همراه مدیریت شخصی شده و برای نمایش و عرضه آثار خود فعالیت نمایید.

همکاری با سرمایه گذار هنری، همکاری در حوزه هنر، سرمایه گذاری حوزه هنری

لطفا برای مطالعه شرح شرایط همکاری و قوانین و مقررات فروشگاه های همکار کلیک بفرمایید

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش

3. همکاری با فعالان حوزه هنری و فضای مجازی ( مدیران استانی مرتبط، وب سایت ها، صفحات اینستاگرامی، گروه های فعال ارتباط جمعی و… )

استفاده از توان هم افزایی با همکاران و همراهان بزرگوار در صنعت هنر در داخل و خارج از ایران، بهترین راه برای کسب موفقیت است و همکاران حوزه های مختلف هنری می توانند برای ایجاد درآمد و ارتقا سطح فعالیت طرفین نسبت به ایجاد توافق نامه همکاری و دریافت کد تخفیف اعضا خود (کد معرف نیز هست) برای اعضای خود خدمات ویژه دریافت نمایند و برای خود نیز بخش درآمد ایجاد نمایند.

استخدان نقاش، استخدام خوشنویس، استخدام هنری

دانلود و مشاهده تفاهم نامه همکاری با فعالان مجازی
دانلود و مشاهده نمونه پوستر قابل استفاده در این بخش

همکاری بین المللی، همکاری هنرمندان، مشارکت پروژه هنری

( لطفا پس دانلود و مطالعه تفاهم نامه ؛ 12 مورد قرمز رنگ را به ترتیب و همراه 3 فایل پیوست مورد نیاز در فرم ذیل برگه تکمیل نمایید )

در صورت نیاز برای دریافت نسخه انگلیسی قرارداد همکاری و پوستر بین المللی با ما در تماس باشید

استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

4. همکاری در حوزه های متنوع تولید محتوای آموزشی

همکاری با استودیو های ضبط، اساتید متبحر و عزیزانی که دوره های آموزشی در رشته های هنری متنوع را ایجاد و اجرا می نمایند، شما در صورتی که علاقه مند به همکاری در تولید محتوا، تدریس آنلاین و یا ارائه بسته های آموزشی خود را به علاقه مندان دارید، از طریق فرم پرتال آموزش اساتید آموزشی با ما در تماس باشید

همکاری آموزشی، همکاری در آموزش هنر، همکاری در برگزاری دوره آموزش هنر

مشاهده روش های همکاری در حوزه آموزش ویژه اساتید هنری

استخدام محقق هنری، همکاری هنرمندانه، سرمایه گذار پروژه هنری

5. همکاری به عنوان یک ایدئولوژیست ( استعدادیابی هنری )

شما می توانید با هر نوع ایده در زمینه فعالیت هنری ( ترجیحا هنرهای تجسمی ) در قالب ارائه خدمات به علاقه مندام، هنرمندان و سرمایه گذاران صنعت هنر در رسته های موجود و ناموجود در پایگاه اطلاع رسانی هلدینگ هنر ایرانیان همکاری خود را با ما آغاز نمایید، سرمایه گذاری بدون محدودیت در زمان، مکان و مبلغ… ” برای ارائه پیشنهاد فرم ذیل برگه را در کاملترین حالت ممکن و مشروح تکمیل فرمایید.

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند

6. امکان جذب سرمایه گذار و اسپانسر هنری و استفاده از فضای رقابتی جشنواره ها و فراخوان های آنلاین هنری برای تبلیغات

با توجه به روابط موجود در هلدینگ هنر ایرانیان در رشته های متنوع هنری ( سرمایه گذاری در فیلم، nft، سرمایه گذاری در برگزاری فستیوال ها، سرمایه گذاری تخصصی در اشخاص و ایده ها، تبلیغات در اپلیکیشن یا پلتفرم های مرتبط هلدینگ و… ) افراد علاقه مند به تبلیغات تخصصی و برندینگ بین المللی در حوزه های هنری می تواند برای اسپانسرینگ و ارتقاء سطح کمی، کیفی و رقابتی در صنعت هنر نسبت به مشاهده خدمات قابل ارائه و ارسال درخواست همکاری و همراهی اقدام بفرمایند.

اسپانسرینگ هنری، اسپانسر هنرمندان، اسپانسر هنری

مشاهده شرح خدمات در حوزه سرمایه گذاری پروژه ای

خرید و فروش آثار هنری ایرانی

7. همکاری پروژه ای 

ضمنا شما عزیزان به عنوان کیورتور یا برگزار کنندگان نمایشگاه های انفرادی و گروهی و یا برگزار کننده یک ورکشاپ هنری نیز می توانید با ثبت درخواست خود در ذیل این برگه مجوز دریافت و استفاده از لوگوی هلدینگ را برای پوستر های خود دریافت و از قابلیت های متنوعی برای همکاری و همیاری و البته اطلاع رسانی حرفه ای برای رویداد هنری خود در پلتفرم های هلدینگ هنر ایرانیان استفاده بفرمایید.

کیورتور معتبر هنری، کیور تورینگ، درآمد کیورتور هنری

 مشاهده منوی پروژه ها و مطالعه شرایط همکاری 

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

8. انتشار مقاله های هنری به نام شما در فضای بین المللی ( حوزه هنرهای تجسمی )

هلدینگ هنر ایرانیان در نظر دارد با همکاری متقابل در جامعه هنری کشور و متخصصین امر نسبت به نشر مقالات عمومی و تخصصی در حوزه های مرتبط با صنعت هنر و هنرهای تجسمی ایران در جهان و 6 زبانه، نسبت به معتبرسازی افراد علاقه مند در فضای مجازی اقدام نماید، ارائه مقاله های هنری با شما؛ ترجمه به پنج زبان فعال در سایت و انتشار به نام شما با ما.

در صورت علاقه از طریق فرم ذیل برگه اقدام و فایل مقاله را پیوست نمایید؛ ( پسوند ورد و قابل ویرایش docx )؛ مقاله ها حداقل 1000 کلمه ، با نام و کلمات کلیدی مرتبط باشد و حتی یک جمله هم کپی نباشد

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

در هلدینگ هنر ایرانیان جذب، پرورش، نگهداری و قدردانی از نیروهای مستعد و شایسته یک تلاش دائمی است. لذا معاونت امور نمایندگان هلدینگ هنر ایرانیان از همه آنان که دغدغه های بزرگ و دلبستگی به آبادانی ایران عزیزمان دارند دعوت به همکاری می نماید.

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

هریک از سرمایه‌ های انسانی در هلدینگ هنر ایرانیان خود را عضوی متعهد، صادق و مسئولیت‌ پذیر از خانواده شرکت می‌داند و به این امر می‌بالد

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

ما می خواهیم در سال 2024 – 1402 ( سال تحقق چشم انداز سازمانی در هلدینگ هنر ایرانیان )، خانواده ای هزار نفره از افراد شاد و پر انگیزه و ارزش آفرین داشته باشیم و همکاری در هلدینگ هنر ایرانیان برای همکاران ما معنای زندگی پیدا کرده باشد.

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

می خواهیم خدمات هلدینگ هنر ایرانیان گزینه اول کار کردن نخبه گان کاری در کشور عزیزمان ایران باشد، از نظر ما نخبه کاری یعنی فردی متعهد، دلبسته، کارآمد، نتیجه گرا و منعطف که منطبق بر فرهنگ و ارزش های شرکت ارزش آفرینی نماید.

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند ، خرید آثار هنری قدیمی ، خرید آثار هنری مدرن

ما با استعانت از الطاف خداوند بزرگ تلاش می کنیم که مسیر رشد همه همکاران را که برای ساختن و ماندن به هلدینگ هنر ایرانیان آمده اند را فراهم نماییم. چرا که خانواده ما، خانواده ای حرفه ای است که همه مشتاقانه، دغدغه هم میهنان و گسترش ظرفیت های کاری خود و دیگر همکاران را دارند و همه هماهنگ و همدل مسیر پیشرفت و تعالی خود و سایر همکاران را که گره خورده و همسو با مسیر تعالی سازمان است می سازند.

استخدام کارمند ، استخدام مشاور حرفه ای فروش ، استخدام مدیر ارشد، جذب فروشنده ، جذب مدیر ارشد بازاریابی ، استخدام کارشناس فروش ، استخدام استاد فروش ، استخدام ویزیتور ، استخدام با حقوق کامل و بیمه

این مسیر تعالی آنقدر با نشاط و مهیج است که بزرگترین عامل رضایت همراهانِ ما، احساس افتخار و تعلق به خانواده هلدینگ هنر ایرانیان خواهد بود

استخدام کارمند، استخدام مشاور حرفه ای فروش استخدام هنرمند، خرید آثار هنری قدیمی، خرید آثار هنری مدرن

شروع یک همکاری و موفقیت بی نهایت در حوزۀ هنری

با تکمیل فرم ذیل گامِ نخست همکاری با هلدینگ هنر ایرانیان را بردارید

در تکمیل اطلاعات فرم دقت لازم را داشته باشید، کارشناسان مرتبط بر اساس اطلاعات همین فرم نسبت به رد یا تایید پیشنهادات اقدام می نمایند

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اگر گزینه 3 را انتخاب نموده اید، 12 مورد درخواستی را به ترتیب تکمیل نمایید.
 
پسوند مجاز pdf ، jpg ، docx و حداکثر حجم 5 MB

همکاری با هنرمندان و مجموعه دارن برای فروش آثار هنی و عتیقه جات در خارج از کشور ، فروش بدون واسطه آثار هنری در جهان با پلتفرم فروش و نمایشگاه واقعیت مجازی هلدینگ هنر ایرانیان

بهترین راه خرید و فروش اثر هنری در ایران به جهان

شما هم می توانید برای حمایت از هنر و هنرمندان ایران زمین نسبت به اشتراک گذاری این اطلاعات در پلتفرم های فضای مجازی اقدام موثری انجام دهید

اشتراک گذاری و اطلاع رسانی این رویداد هنری در :

خرید و فروش آثار هنری ، خرید و فروش اثر هنری

لطفا دیدگاه یا پرسش مرتبطِ خود را در این بخش ثبت بفرمایید، کارشناسان مرتبط با افتخار پاسخگو هستند

همکاری هنری

12 فکر در مورد “ همکاری با ما

 1. مهران هوپادیان گفت:

  درود و روز خوش و به کامتون شیرین
  فارغ التحصیل کاردانی آهنگسازی هستم و بنا به دلایلی کمتر در زمینه موسیقی فعالیت داشتم و رزومه 12 ساله در تدریس و صدابرداری فیلم کوتاه و مستند و داستانی بلند در تبریز و تهران داشتم. و تصمیم دارم فیلم اول کوتاهم را با همکاری سرمایه گذار خصوصی برای ارسال به جشنواره های داخلی و خارجی تولید کنم. لطفا در این مورد بنده را از مشاوره هلدینگ و مجموعه حرفه ای تان بهره مند کنید.
  با سپاس فراوان

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بیکران بر شما
   لطفا از طریق فرم همین برگه دقیقا شرح درخواست، توقعات و البته فواید همکاری را برایمان ارسال بفرمایید.
   کارشناسان در اسرع وقت با شما در تماس خواهد بود.
   موفق باشید

 2. علی نساء گفت:

  خیلی هم خوب
  فقط میشه بگید کدومش برای یک هنرمند خارج مرکز استان کاربردی تره و اینکه کدوم راه برای فروش آثار رو خودتون پیشنهاد میدید به هنرمندی که رانت نداره ! و البته پول

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   اول اینکه بدون در نظر گرفتن شرایط و موقعیت مکانی خود می توانید از تمامی خدمات موجود در هلدینگ بهره برداری نمایید
   سپس میبایست عرض کنم نوآوری و توانایی خود را بسنجید و با هر کدام از روش های موجود که برای شما احساس بهتری را ایجاد می نماید شروع نمایید
   بخش بزرگی از خدمات موجود در هلدینگ هنر ایرانیان رایگان است و قطعا عدم موجودی مالی در اینجا محدودیت محسوب نمی شود

 3. فرزانه گفت:

  سلام
  مطالب خیلی زیاد هست اگه امکان داره راهنمایی کنید که برای فروش اثر باید چه کاری انجام داد میخاستم فروشگاه شخصی بزارم فروش هم دارد و به چه صورت هست و حتما نیاز به سایت هم دارد

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   امیدوارم پیگیر باشید
   لطفا به منوی اطلاعات تکمیلی رجوع نمایید
   تمامی اطلاعات مد نظر شما کامل توضیح داده شده است
   برای افتتاح فروشگاه همکار یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید و از داخل اون پیرو آموزش ها پیش برید و برای فروش ساده و بدون واسطه هم به بازارک رجوع نمایید.

 4. مصطفی جوکار گفت:

  درود بر شما
  در زمینه تولد فیلم و سرمایه گزاری هم همکاری دارید شما با پروژه ؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   سلام
   درود بیکران
   در این زمینه در حال حاضر 2 نوع فعالیت انجام میشود
   1. انتقال پیشنهاد شما به افراد و موسسات سرمایه گزار ( که تا به امروز یک مورد اجرایی هم داشتیم )
   2. مطرح شدن طرح در بخش سرمایه گزاری هلدینگ برای همکاری

 5. لیلا گفت:

  سلام
  خداقوت
  برای شروع همکاری بعنوان هنرمند دقیقا چطور شروع کنم

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   ممنون از لطف شما
   لطفا در منوی شرح خدمات نوع همکاری رو انتخاب بفرمایید مثلا:
   افتتاح نمایشگاه مجازی و سه بعدی ، افتتاح فروشگاه شخصی ، فروش انفرادی اثر ، همکاری در بخش آموزش ، همکار در زمینه NFT ، …
   منوی اطلاعات تکمیلی رو مطالعه کنید برای تکمیل اطلاعات
   وارد حساب کاربری خود شوید و اقدام نمایید

 6. رضا ثوری گفت:

  سلام
  من الان برای همکاری فرم بالا رو پر کنم کافیه ؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   سلام
   امیدواریم پیشرو باشید
   همونطور که ملاحظه میکنید هر نوع همکاری فرم و اطلاعات مرتبط با خود رو داره
   لطفا اول ببینید در کدام روش پیشنهاد همکاری دارید و سپس از طیق لینک زیر همون مطلب اقدام نمایید
   ولی اگر موردی بجز موارد فوق هست فروم زیر برگه رو تکمیل بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *