خدمتی علمی و تخصصی برای هنرمندان ایران

خرید و فروش ، صدور و تبلیغات تخصصی NFT در سطح جهان

انجام تمامی مراحل صدور NFT و ورود اثر هنری شما به دنیای دیجیتال آرت به صورت تخصصی و استفاده از کارشناسی علمی متخصصان بازاریابی مجازی و برندینگ بین المللی و...
شما صرفا تصمیم بگیرید و کار را به کارشناسان خبره و امین بسپارید برای ورود به بازار نامحدودها

همانطور که در مقاله های گوناگون نسبت به اطلاع رسانی از خدمتی نوین در صنعت هنر جهان به نام NFT اقدام نمودیم ( مطالعه مقاله ها ) و بر اساس سیاست اصلی هلدینگ هنر ایرانیان بر حمایت از هنر و هنرمندان ایران زمین بر آن شدیم ایجاد، آموزش و استفاده از این قابلیت را نیز در سبد خدمات هلدینگ هنر ایرانیان قرار دهیم، شما می توانید نسبت به صدور NFT برای آثار هنری فیزیکال و دیجیتال خود اقدام نمایید و کارشناسان حوزه فناوری در هلدینگ هنر ایرانیان نیز به عنوان کارشناس متخصص و امین در تمامی مراحل در کنار شما عزیزان خواهند بود.

دریافت nft رایگان ، برنامه های ساخت nft ، آموزش ساخت nft در opensea ، Nft چیست

پلتفرم های فعال در حوزه ایجاد ، خرید و فروش NFT همکار در هلدینگ هنر ایرانیان

NFT در هلدینگ هنر ایرانیان

، بازی های nft چیست ، کاور nft چیست

لیست و لینک کارگزاری های رسمی NFT در جهان که هلدینگ در آنها فعالیت می کند

خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

هر کدام از این پلتفرم ها ویژگی‌ها و قوانین خاص خود را دارند. به‌عنوان مثال، در میکرزپلیس افراد برای ساخت NFT باید از هنرمندان دیگر دعوت‌نامه داشته باشند ( این خدمات در هلدینگ هنر ایرانیان موجود است ) یا اینکه با پر کردن فرمی اثبات کنند که یک هنرمند هستند؛ اما در پلتفرم‌های اوپن‌سی و رریبل ساخت NFT نیازی به معرف ندارد و البته پیچیدگی های خود را برای انتشار حرفه ای یک توکن NFT دارند.

بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

 • بروزرسانی آبان 1400
 • ( متاسفانه طی روزهای اخیر IP ایران برای استفاده از خدمات این پلتفرم ها بسته می گردد و احتمال بروز اختلال برای اتصال به حساب های کاربری از ایران نیز در روزهای آتی هست )

نحوه ساخت nft

خدمات قابل ارائه در این بخش شامل:

 1. ایجاد کیف پول مجازی معتبر برای هنرمند برای دریافت ارزهای دیجیتال و نقد کردن درآمد های حاصل از تراکنش ها در ایران و جهان
 2. ایجاد حساب کاربری معتبر در پلتفرم های مطرح دنیا برای ایجاد اولیه و خرید و فروش NFT در سطح جهان بدون محدودیت
 3. ایجاد NFT تکی و یا گروهی برای آثار مد نظر هنرمند در پلتفرم های مطرح جهانی به صورت کاملا امن و شخصی در حساب کاربری هنرمند
 4. خرید و فروش NFT های موجود در پلتفرم هلدینگ هنر ایرانیان به صورت کاملا قانونی و مستقیم از هنرمند و یا مالک NFT
 5. و هر انچه شما در این زمینه تخصصی نیازهای مرتبط با فروش، دریافت ورودی گوگل، بک لینک و … خواهید داشت.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

لازم به ذکر است تمامی این اقدامات توسط کارت های اعتباری و دبیت کاملا قانونی و در کشور آمریکا با ip و اطلاعات تماس آمریکایی توسط همکاران هلدینگ هنر ایرانیان برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

شرح مختصری بر روش انجام

شما به عنوان خالق و یا مالک اثر هنری تصمیم می گیرید که برای اثر مد نظر خودNFT یا ” توکن غیر مثلی (Non-fungible token) ” داشته باشید در این صورت میبایست مراحل متعددی را طی نمایید که بعضا نیاز به تخصص و اطلاعات پایه بین المللی دارد همانند : ساخت کیف پول مجازی و متصل به صرافی های داخل و خارج از کشور معتبر و یا اطلاعات پایه کامپیوتری برای اقدام و دسترسی به حساب ارزی برای پرداخت کارمزد پایه ایجاد و یا اطلاعات بین المللی معتبر برای ایجاد شناسنامه معتبر اثر و…

* نوعی دارایی دیجیتال منحصر به‌ فرد است. برخلاف بیت کوین، اتریوم و ارزهای دیجیتال دیگر که مثلی هستند و واحدهای تعویض‌ پذیر دارند، هر واحد NFT دارای ویژگی‌های خاصی است که آن را از واحدهای دیگر متمایز می‌کند، به زبان عامیانه و ساده ، NFT شناسنامه اینترنتی یک اثر هنری است که به تنهایی و یا همراه اثر هنری قابل خرید و فروش است و ارزش افزوده خواهد داشت در صورت پشتیبانی تخصصی در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات ( برندینگ )

شراکت در زمینه nft رایگان

هزینه‌های معمول برای صدور NFT شامل :

هزینه کارمزد پلتفرم انتخابی شما برای ایجاد توکن NFT که توسط کارگزار منتخب شما مشخص می گردد که به زمان خرید و افزایش و کاهش قیمت دلار و البته قیمت ارز دیجیتال نیز بستگی دارد. (بروزرسانی بهار 1402 را مطالعه بفرمایید)

هزینه ایجاد و شارژ کیف پول مجازی با قابلیت دریافت و پرداخت بین المللی و البته تبدیل ارز به ارز دیجیتال مورد نیاز است. ( که در بیشتر پلتفرم های معمولی ایرانی و بین المللی کاملا رایگان است )

هزینه انتقال توکن در برخی از پلتفرم ها در صورت نیاز به تغییر و یا داپلیکیت کردن توکن برای فروش بهتر. ( در حالت معمول نیازی به این خدمات نیست مگر بصورت سفارشی برای خدمات تبلیغاتی حوزه NFT )

هزینه مشاوره تخصصی و کارشناسی، مشاوره پس از صدور برای فروش و اقدام برای ایجاد و صدور NFT و هزینه ترجمه متن شما و مشخصات و ویژگی های آثار شما حداقل به 3 زبان بین المللی

استفاده از خدمات خاص بازاریابی برای NFT های صادر شده توسط خود شما و پشتیبانی برای فروش و مارکتینگ در سطح جهان نیز توسط کارشناسان بازاریابی هلدینگ قابل اجرا می باشند. ( حداقل ممکن در هلدینگ هنر )

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

 • بروزرسانی آذر 1400
 • با توجه به شرایط ویژه ارز (دلار) و ارز دیجیتال در حال حاضر در ایران و فیلتر شدن ip های ایران در تمامی پلتفرم های فعال دنیا و نیاز به اقدام از خارج از کشور با آدرس معتبر برای صدور، تمامی خدمات صدور و پشتیبانی با ip ثابت و از آمریکا صورت می پذیرد.
 • در صورت درخواست شما حساب ارزی قابل استفاده و اطلاعات کیف پول مجازی متعلق به هلدینگ هنر ایرانیان نیز قابل استفاده در این بخش برای واریز غیر مستقیم می باشد.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

و در آمد های شما در استفاده از خدمات و فعالیت در حوزه NFT اثر هنری شامل :

امکان فروش توکن اولیه به علاقه مندان و یا شراکت برای فروش با اکشن روم های فعال در حوزه NFT در سطح جهان

 • مبالغ فروش مستقیما به حساب کیف پول مجازی شما واریز می گردد و توسط صرافی های داخلی آنلاین براحتی نقد می شود

دریافت درصدی از تمامی معاملات آتی این توکن بدون طول عمر مفید که توسط شما مشخص می گردد

 • امکان تنظیم کسب درآمد در تمامی معاملات بعدی توکن NFT شما بدون محدودیت زمانی و تعداد معامله

فروش اصل اثر هنری که بعضا با اعتبار ایجاد شده توسط توکن به مراتب با ارزش تر و بیشتر است

 • شما میتوانید اصل اثر هنری را به همره توکن دیجیتال NFT و یا بدون آن و با اعتبار ایجاد شده عرضه نمایید

افزایش اعتبار شخص هنرمند یا مالک با هر مرتبه معامله توکن و افزایش قیمت دارایی فیزیکی و ویرچوال

 • فعالیت برندینگ اثر هنری و هنرمند در فضای مجازی نیز می تواند مانند فضای فعالیت واقعی انجام گردد

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

تشریح دقیق مراحل صدور NFT اثر هنری در هلدینگ هنر ایرانیان :

 1. لازم است مطالب بالا و مقاله های مرتبط در بخش وبلاگ را مطالعه نمایید و بر مبنای دسته بندی اثر خود پلتفرم خود را انتخاب نمایید.
 2. اثر هنری که مایل هستید تبدیل به NFT بفرمایید را از بین آثار خود انتخاب نمایید و عکس با با بالاترین کیفیت ایجاد نمایید.
 3. توضیحاتی که شامل تمام ویژگی های اثر هنری است و مختصری راجع به خلق آن اثر مطلب آماده بفرمایید. ( بر طبق اطلاعات مورد نیاز در فرم ذیل برگه )
 4. فرم ذیل این برگه را تکمیل نمایید و اطلاعات فوق را دقیق و بدون ایراد برای ما ارسال بفرمایید. ( کارشناس مرتبط در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت )
 5. حداکثر طی 72 ساعت کیف پول الکترونیکی شما و حساب شما در پلتفرم مد نظر شما ایجاد و اطلاعات آن برای شما ایمیل و اطلاع رسانی خواهد شد.
 6. در صورت صلاحدید می توانید هزینه مینت ( فعال سازی توکن در برخی از پلتفرم ها ) را در کیف پول مجازی خود شارژ و پرداخت نمایید.
 7. تمام. شما یک نسخه NFT اورجینال در فضای مجازی به نام خود و برای اثر هنری خود دارید.

نکته: اگر اثر هنری واقعی است می توانید تصویر آن را به توکن NFT تبدیل نمایید و اصل اثر را نیز در توضیحات توکن به همراه NFT به فروش برسانید.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

تشریح دقیق خدمات هلدینگ هنر ایرانیان برای صدور NFT اثر هنری :

پس از دریافت فرم درخواست ذیل برگه که توسط شما تکمیل شده است کارشناسان ما در بخش های مختلف شروع به فعالیت می نمایند :

 • در مرحله نخست کارشناسان ما با توجه به تحقیق و توسعه بازار موجود در پلتفرم و نوع اثر هنری شما نسبت به تایید یا ارائه مشاوره برای قیمت فروش توکن NFT اقدام می نمایند.
 • ( کالیبره کردن قیمت اثر هنری در فضای بین المللی و پلتفرم انتخابی شما بسیار مهم است ولی تصمیم نهایی با شما است )
 • در مرحله دوم متن پیشنهادی شما توسط همکاران تولید محتوای سایت با کلمات معتبر در متادیتاهای جستجوی دنیا باز نویسی می شود.
 • ( این عمل بسیار تخصصی و تاثیر گذار در کشف توکن شما توسط سرچ انجین ها و موتورهای جستجوی فضای مجازی می باشد )
 • در مرحله سوم متن های نهایی توسط مترجمین همکار هلدینگ در دو دسته به سه زبان ترجمه می شوند ( انگلیسی، چینی، فرانسوی ) یا ( چینی، عربی، انگلیسی )
 • ( این نوع ترجمه بنا به بازار مرتبط با اثر هنری شما انجام میگردد و دور سه زبانه بودن توکن NFT شما بسیار مهم است )
 • در مرحله چهارم با اطلاعات اختصاصی شما ( آدرس ایمیل ) اختصاصی شما کیف پول مجازی متا مسک شخصی و توکن NFT صادر و اطلاعات امنیتی برای شما توسط یک ایمیل ارسال می گردد.
 • ( تمامی مراحل صدور از آمریکا و توسط IP ثابت و معتبر انجام می گردد که باعث عدم حساسیت کارگزاران به محدودیت های فعلی خدمات در ایران می شود )
خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

هزینه صدور تخصصی توکن NFT : این اقدام برای اولین اثر هنری شما 500.000 تومان ( یا 12 دلار ) و مابقی آثار هنری شما هر کدام 250.000 تومان ( یا 6 دلار ) قابل انجام می باشد.

نکته : مدت زمان این اقدام برای هر اثر در صورت تکمیل مدارک مورد نیاز از سوی درخواست کننده حدود 72 ساعت می باشد.

سایت خدمات nft و متاورس رایگان

تشریح دقیق مراحل پشتیبانی، بازاریابی و تبلیغات NFT اثر هنری در هلدینگ هنر ایرانیان :

 1. بهتر است بدانید پس از صدور توکن NFT اثر هنری شما عزیزان این توکن نیاز به اعتبار سازی و برندینگ در موتور های جستجوی اینترنتی برای دیده شدن توسط مشتریان بالقوه دارد.
 2. پک معتبر سازی و تبلیغات توکن شما شامل:
 • ایجاد بک لینک از سایت های معتبر هنری مثل پینترست برای آدرس اینترنتی توکن NFT شما ( به این معنا که لینکی برای ایجاد اعتبار از سایت های معتبر به آدرس توکن NFT شما ایجاد می گردد )
 • 10 عدد در ماه
 • جستجوی کلمات کلیدی : نام، ویژگی، نام هنرمند و… در موتور های معتبر جستجو با تعداد پلکانی طی روزهای مشخص
 • 500 عدد در ماه
 • کلیک روی گزینه پیشنهادی موتورهای جستجو مرتبط با لینک توکن شما در موتور های مختلف جستجو مثل گوگل
 • 1000 عدد در ماه
 • کلیک تصادفی توسط پلتفرم های متنوع تلفن همراه و کامپیوتر روی آدرس توکن شما در منوی جستجوی پلتفرم صادر کننده توکن شما به 6 زبان
 • 500 عدد در ماه
 • ثبت توکن ان اف تی شما در دسته بندی ” هنر دیجیتال ” در فروشگاه هلدینگ هنر ایرانیان به عنوان بک لینک معتبر و همراه تبلیغ آنلاین 6 زبانه و قابلیت ثبت سفارش خرید توکن nft و اصل اثر هنری (آفلاین)
 • برای مشاهده منوی فروش آثار هنری دیجیتال در فروشگاه کلیک بفرمایید

خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

3. اعتبار سازی اینترنتی باعث می گردد زمانی که فردی کلمات مرتبط با NFT شما را جستجو می کند موتور های جستجو و نرم افزارهای ارتباط جمعی توکن شما را به ایشان برای خرید پیشنهاد دهند.

خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

هزینه تبلیغات و اعتبار سازی : این اقدامات در پک های یک ماهه ( به مبلغ 450.000 ت ) ، سه ماهه ( به مبلغ 1.200.000 ت ) و 6 ماهه ( به مبلغ 2.000.000 ت ) قابل تمدید انجام می گردد.

سایت رایگان nft ، دریافت nft رایگان ، Nft ایران ، هنر nft چیست ، حراجی nft ، برنامه های ساخت nft

نکته : سفارش تبلیغات را زمانی ثبت نمایید که توکن NFT شما صادر و فعال باشد.

خرید و فروش nft ارزان ، فروش nft ایرانی

بروزرسانی بهمن 1400
 • در موضوع پرداخت هزینه صدور توکن NFT به پلتفرم های صدور NFT نیاز به توضیح است که مثلا اوپن سی، 2.5 درصد از قیمتی که برای فروش توکن ثبت می کنید را به عنوان کارمزد دریافت می کند و زمانی که می خواهید nft خود را برای فروش ثبت نمائید این پرداخت توسط کیف پول مجازی شما انجام می شود 2 راه پیش رو دارید :
 • 1. ایجاد حساب کاربری در صرافی های دیجیتال داخلی :
 • می توانید برای ایجاد حساب ارزی ( دیجیتال ) رایگان و استفاده در خرید و فروش NFT از لینک زیر استفاده بفرمایید و طبق توافقات از 10% تخفیف کارمزد معاملاتی به مدت 6 ماه استفاده بفرمایید.
 • tabdeal.org

 • 2. واریز مبلغ از حساب کیف پول مجازی هلدینگ به کیف پول شما که کارمزد شبکه اتریوم ” ERC20 ”  ( هلدینگ هزینه ای دریافت نمی کند )  0.00625 اتریوم ( حدود 20 دلار ) و حداقل هزینه قابل انتقال 0.01000000 می باشد. ( حدود 35 دلار )

خرید و فروش nft ارزان ، فروش nft ایرانی

بروزرسانی خرداد 1401
 • با اتصال سرورهای هایبرید آمریکای سایت هلدینگ هنر ایرانیان به زیرساخت سایت اپن سی ( به عنوان فعال ترین پلتفرم صدور و فروش NFT در ایران ) از این تاریخ تمامی عزیزانی که در حوزه های متنوع مرتبط با nft فعالیت مینمایند میتوانند با انتخاب گزینه ” ثبت آثار گالری از اپن سی در فروشگاه هلدینگ ” در فرم ذیل این صفحه ، تمامی آثار مد نظر خود در یک مجموعه را از گالری داخلی اپن سی بصورت بک لینک و معرف استاندارد به موتورهای جستجو در دسته بندی آثار هنری دیجیتال در فروشگاه آنلاین هلدینگ هنر ایرانیان به نمایش در بیاورند و از قابلیت بک لینک معتبر و قابل استفاده برای خرید مستقیم به 6 زبان استفاده بفرمایند.

خرید و فروش nft رایگان ، فروش nft هنری

بروزرسانی بهمن 1401
 • با توجه به صدور بیش از 8000 توکن معتبر NFT در پلتفرم های مختلف طی سال اخیر و دسترسی به اطلاعات جامعی از هنرمندان فعال در این حوزه در سطح جهان در رشته های متنوع هنرهای ایرانی، از این پس امکان ارائه خدمات تخصصی در مشاوره و پیشنهاد خرید و سرمایه گذاری معتبر در حوزه های متنوع متاورسی و خرید توکن های سود ده را نیز در دستور کار داریم و می توانید برای دریافت اطلاعات تخصصی خرید و سرمایه گذاری در حوزه NFT با ما در تماس باشید. ( مشاهده فرم تماس با ما )

  خرید و فروش nft رایگان ، فروش nft هنری

بروزرسانی فروردین 1402
 • در پلتفرم اوپن سی ( Opensea ) که یکی از پر کاربردترین زیر ساخت های مورد استفاده هنرمندان ایرانی است ؛ پرداخت هزینه صدور ( GAS Fee ) حذف شده است و شما به عنوان هنرمند صادر کننده می توانید اثر هنری خود را ثبت و پرداخت هزینه صدور را به عهده خریدار بگذارید، در این شرایط می توانید هزینه های صدور اجباری قبلی را برای تبلیغات و اعتبار سازی توکن های خود صرف نمایید که برای آثار هنری ایرانی بسیار مهم و کاربردی در نمایش و فروش توکن NFT است.

خرید و فروش nft رایگان ، فروش nft هنری، صدور رایگان توکن NFT

درخواست خود را برای استفاده از خدمات تخصصی و متنوع در حوزه های مرتبط با NFT برای ما ارسال فرمایید

سایت رایگان nft ، دریافت nft رایگان ، Nft ایران ، هنر nft چیست ، حراجی nft ، برنامه های ساخت nft

"*" فیلدهای مورد نیاز را نشان می دهد

اطلاعات مندرج در توکن NFT

بخش بارگذاری تصویر اثر هنری

حتما فایل بدون واتر مارک و نوشته باشد و پسوندهای JPG, PNG, GIF, SVG, MP4, WEBM, MP3, WAV, OGG, GLB, GLTF, Jpeg قابل تایید و صدور است با حداکثر حجم 3 MB
پسوند jpg با حداکثر حجم 1 MB
پسوند jpg با حداکثر حجم 1 MB

بخش مالی خدمات NFT

موضوع درخواستی شما*

تایید اطلاعات فرم درخواست خدمات NFT

Reset signature Signature locked. Reset to sign again
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

nft crypto nft price how to create an nft nft crypto coinsnft examples nft games

اگر برای بارگذاری و حجم بالای تصاویر خود دچار مشکل هستید، برای کاهش حجم در گوگل جستجو کنید ” کاهش حجم عکس بدون کاهش کیفیت ” و در قسمت wight عدد 500 و Quality عدد 85 را انتخاب و پس از آپلود و ریسایز، فایل نهایی را دانلود کنید و در این فرم استفاده بفرمایید

در صورتی که برای ارسال فایل حجیم ، صدا ، ویدئو و یا کتاب توسط سیستم بارگذاری فوق مشکلی دارید می توانید پس از تکمیل تمامی فیلد های فرم با دریافت کد رهگیری نسبت به ارسال موارد نام برده به ایمیل www.madeinart.ir@gmail.com با ثبت کد رهگیری فرم خود در ایمیل اقدام بفرمایید

nft crypto nft price how to create an nft nft crypto coinsnft examples nft games

شما هم می توانید برای حمایت از هنر و هنرمندان ایران زمین نسبت به اشتراک گذاری این اطلاعات در پلتفرم های فضای مجازی اقدام موثری انجام دهید

اشتراک گذاری و اطلاع رسانی این رویداد هنری در :

خرید و فروش آثار هنری ، خرید و فروش اثر هنری

پرسش های خود را در بخش دیدگاه ها بیان بفرمایید، با افتخار پاسخگو هستیم.

لطفا نظر خود را ثبت نمائید

کلیک بفرمایید ( از راست به چپ بهتر می شود )

میانگین آراء : / 5. تعداد آراء :

No votes so far! Be the first to rate this post.

30 فکر در مورد “ پلتفرم تخصصی صدور NFT و تبلیغات تخصصی حوزه متاورس

 1. کریمی گفت:

  سلام خسته نباشی
  میشه لطفا بگید ک الان ما تو سایت رریبل nft برای فروش میزاریم،چطوری باید nft مونو ب بازاریابهای این سایت پیشنهاد کنیم،ک nft مونو برامون بفروشن،اخه دیدم ک با ی درصدی از برداشت مبلغ nft تو سایت رریبل،بازاریاب هایی برا فروش هست ک کمکت میکنن nft تو بفروشی،ممنون میشم کمی زودتر پاسخ بدید چطور بازاریابهای سایت رریبل و پیدا کنم و یا چطور nft من بازاریابی بشه
  منتظر جوابتون هستم
  واقعا ممنونم

  1. پشتیبان 2 گفت:

   سلام
   سلامت باشید
   ما اطلاع داریم در بخش پشتیبانی به شما پاسخ های کامل و مشاوره ارائه شده است
   ولی اینجا هم اجمالا در خدمت هستیم:
   ارائه خدمات تخصصی در زمینه فروش ( اعم از بازاریابی و تبلیغات ) در حوزه متاورس و nft یک خدمت بسیار تخصصی و و متشکل از بخش های متنوعی است که در همین برگه به آن پرداخته ایم و معمولا بازاریاب های فعال در این حوزه تعهدات عجیب و غیر قابل انجام و غیر قابل باوری ارائه می نمایند که پیشنهاد می کنیم با سخت گیری زیادی قانع شوید.
   به شما موکدا و بنا به تجربه صدور بیش از 6000 nft طی یک سال اخیر عرض می نمائیم از زیر ساخت حرفه ای و متمرکز پروموت و تبلیغات استفاده بفرمائید و نه از افراد و تیم هایی که تعهدات غیر منطقی ارائه می نمایند.
   موفق باشید.

 2. مریم گفت:

  سایت opensea نمیشه کالکشن گذاشت وقتی متوجه بشن صفحه رو بلاک می کنن. اما شما در سایت خودتون نوشتین opensea هم کار میکنه

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   بله با استفاده از ip ثابت برای کاربر و برای استفاده های آتی
   صدور از خارج کشور برای nft های سنگین و مجموعه ها ( از بانکوک و واشنگتن ) و 3 زبانه ( انگلیسی ، فرانسوی و چینی ) و لینک خروجی به توییتر غیر فارسی و …
   ما از خرداد سال قبل بیش از 3000 nft صادر نموده ایم که حتی یک مورد هم به مشکل بر نخورده است
   ( برای همین هم رنک اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با صدور nft هنری در اختیار سایت هلدینگ هنر ایرانیان است )
   می توانید نمونه هایی رو در منوی فروشگاه و در دسته بندی هنر های دیجیتال مشاهده نمائید، که البته پروموت داشته اند و در این منو بک لینک هم گرفته اند.
   در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

 3. Dorsa گفت:

  درود و روز خوش ممنون میشم مشاوره تلفنی در رابطه با nftداشته باشم

  1. پشتیبان 4 گفت:

   درود بر شما
   در موضوعات مرتبط با nft با توجه به رنک بسیار بالای سایت هلدینگ در موتور های جستجو روزانه تماس های بسیاری از کاربران در سطح جهان داریم ( حدود روزانه 100 مورد )
   تعداد بسیار بالایی درخواست صدور و پروموت تخصصی نیز داریم و مشاوره تلفنی صرفا به استفاده کنندگان از خدمات در زمان صدور و یا استفاده از بسته های دیگر امکان پذیر است

   1. Toondroo گفت:

    سلام من در سایت راریبل حساب دارم لیستی از آثارم رو دارم کیف پول تراست ولت دارم چطور میتونم اینجا معرفی کنم

   2. پشتیبان ۴ گفت:

    درود بر شما
    شما میتوانید از خدمات تبلیغات و معرفی که در منوی nft توضیح داده شده استفاده بفرمایید
    شرح کامل خدمات قابل مطالعه و انتخاب است
    بسیار هم عالی جواب داده تا به امروز
    موفق باشید

 4. احمدیان گفت:

  سلاام
  من البته در بازارک با شما همکاری میکنم و واقعا خوشحالم که با شما عزیزان آشنا شده ام
  ولی چند پرسش مهم دارم که با اجازه شما اینجا بپرسم چون مطمئنم تعداد زیادی از عزیزان همین سوالات رو دارند

  * آموزش صدور nft در سایت های مختلف هست چرا باید با پرداخت هزینه این زحمت به شما داده بشه
  * اصل اثر رو چگونه میشه با nft همراه کرد و فروخت؟
  * در موضوع تبلیغات آیا گارانتی موفقیت هم برای فروش قطعی وجود داره و یا شما صرفا پروموت می کنید؟
  اگر بله چه تضمینی داره

  با تشکر از عوامل عزیز هلدینگ

  1. پشتیبان 2 گفت:

   درود بر شما
   همکاری با شما باعث افتخار است
   – در موضوع صدور استفاده از متا های مرتبط در توضیحات ( که باعث دیده شدن توکن شما در فضای مجازی می شود ) ، ترجمه 3 زبانه توضیحات ، ایجاد لینک خروجی تخصصی ، خرید در زمان مناسب ( برای مدیریت هزینه ) ، مشاوره در زمینه قیمت گذاری و … بخشی از خدمات کارشناسان همراه هلدینگ در موضوع صدور تخصصی توکن NFT هستند
   – برای فروش اصل اثر هنری بهمراه توکن راه های متنوعی وجود دارد که ساده ترین آن ذکر این موضوع در توضیحات توکن و البته ارائه ویژگی های اثر مناسب فضای بین المللی می باشد
   – خیر
   استفاده از بروز ترین روش ها برای بازدید و نمایش اثر شما و البته معتبر سازی در موتور های مهم جستجوی اینترنتی و اتصال به سایتهای مهم هنری جهان در این بسته دیده شده است ولی همانطور که شما هم میدانید فروش به موارد متعددی مثل کیفیت اثر ، نوآوری ، قیمت فروش ، بازه زمانی ارائه ، اعتبار هنرمند و … بستگی دارد

 5. م.ر. گل‌یاری گفت:

  درود.
  در متن کلمه‌ی عامیانه به اشتباه، آمیانه درج شده… اصلاح بفرمایید.

  1. پشتیبان ارشد گفت:

   درود بر شما
   سپاسگزاریم از همکاری و اطلاعی رسانی شما
   تصحیح شد

 6. hamed گفت:

  سلام وقت بخیر.
  در مورد NFT آثار تاریخی اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  من ی تبرزین(تبر) قدیمی و چکش کاری شده و ارزشمند دارم ایا امکانش هست اینو ب NFT تبدیل کرد و فروخت؟ و اینکه فقط عکس اون فروخته میشه و فیزیکیش پیش خودم میمونه یا ن؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   امیدواریم پیروز باشید
   همونطور که در توضیحات نیز ذکر شده است
   nft می تواند یک تصویر یا صدا و یا فیلم باشد و برای اتصال اصل اثر هنری میبایست در توضیحات توکن nft خود ذکر کنید که این توکن بهمراه اصل اثر هنری ارائه می گردد
   که البته هلدینگ در ارسال صحیح از کشور مبدا ( مثل آمریکا ) ارائه خدمات دارد
   در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید

 7. مازیار گفت:

  ایدهای بسیار خوب برای nft دارم ولی متاسفانه مشکل در پرداخت هزینه ها وجود داره .امکان کمک گرفتن وجود داره

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   امیدوارم پایدار باشید
   در رابطه با سرمایه گذاری از سوی هلدینگ هنر ایرانیان پاسخ ما مثبت است
   ولی شرایط و امکانات و رزومه شما بسیار اهمیت دارد
   لطفا از منوی همکاری با ما اقدام بفرمایید بخش ایده یابی و سرمایه گذاری

   1. Dorsa rezaeyan گفت:

    درود و وقت بخیر اگر نخواهیم تبلیغات انجام بشه بازهم باید هزینه پرداخت کنیم؟؟

   2. پشتیبان گفت:

    درود بر شما
    امیدواریم موفق باشید
    استفاده از خدمات تبلیغات تخصصی اجباری نیست
    و همانطور که می بینید سفارشی جدای صدور داره یعنی در هر مرتبه فقط یکی از خدمات رو می توانید سفارش دهید

  2. Tayebe گفت:

   از توضیحات خوب و مفیدتون متشکرم.
   از چه سایتی میتونیم nft های افراد خارج از ایران ببینیم

   1. پشتیبان 4 گفت:

    سلام دوست عزیز
    خرسندیم که مطالب مورد تایید شما قرار گرفته است
    در بالای این صفحه نام و آدرس معتبرترین مراکز صدور توکن NFT را برای شما همراه لینک ارائه نموده ایم ( زیر تصویر )

 8. سروی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  برای مشاور حضوری یا تلفنی در مورد NFT اطلاعات تماسیتون رو پیدا نکردم.
  ممنون میشم اطلاعات تماستون رو اینجا اعلام کنید.
  ممنون

  1. پشتیبان گفت:

   درود برشما
   امیدوارو سالم و سرحال باشید
   گوشه پایین سمت راست صفحه بیشتر از 8 روش برای تماس با واحد های مختلف پشتیبانی در هلدینگ هنر ایرانیان در دسترس شما است
   شماره پشتیبانی 24 ساعته تماس و واتس آپ (0920Aramesh (09202726374 .

 9. ابراهیم گفت:

  سلام
  به اسم خودمون انجام میشه و اگر از ایران خارج بشیم میشه استفاده کرد؟؟

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   امیدواریم سربلند باشید
   بله
   تمامی اطلاعات رجیستر و ایمیل صرفا با مشخصات خود شما انجام میشه و در هر لحظه که صلاح بدونید میتوانید دسترسی ها را شخصا تغییر دهید
   از همه جای دنیا قابل بهره برداری است

 10. زهرا سجودی گفت:

  سلام
  ممنون برای سایت خوبتون
  میشه هزینه ااش رو هم بگید
  همه میتونن بخرن یا صادر کنن

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   ممنون از شما خوبان
   هزینه صدور در هر کارگزاری آنلاین و البته در هر زمان باتوجه به قیمت ارز دیجیتال متغیره
   ولی برای روشن شدن مطلب برای شما باید عرض کنیم از حدود 40 دلار تا 700 دلار هزینه برای صدور های 3 ماه قبل پرداخت شده
   این رو مد نظر قرار بدید تمامی هزینه ها رسمی و با رسید و استعلامات سایت کارگزار دریافت میگردد
   ، بله هر فرد با داشتن کد پاسپورت ، ایمیل معتبر و کیف پول مجازی معتبر میتونه اقدام کنه

 11. تینا کاوه گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای هر اثر هنری میشه nft گرفت
  و هزینه اش حدودا چقدره

  1. پشتیبان 2 گفت:

   سلام
   امیدواریم پرتوان باشید
   در مرحله نخست پیشنهاد میکنیم مقاله تشریح خدمات در حوزه nft رو در بخش وبلاگ سایت مطالعه بفرمایید
   و باید خدمتتون عرض کنم این یک خدمت ویرچوال می باشد و در صورت ایجاد nft برای یک اثر می شود خود اثر را نیز همراه و یا بدون همراهی nft عرضه نمود

 12. حامد گفت:

  سلاام
  برای خرید nft هم مشاوره دارید برای سرمایه گذاری ؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   سلام
   امیدواریم موفق باشید
   بله حتما
   پیشنهادات ویژه ای برای اقدام مفید و خرید و فروش حرفه ای برای شما خواهیم داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *