صدور-رایگان-nft-در-هلدینگ-هنر-ایرانیان
صدور ، خرید و فروش و تبلیغات تخصصی NFT در سطح جهان

خدمتی نوین و خاص برای همراهان هلدینگ هنر ایرانیان

انجام تمامی مراحل صدور و ورود اثر هنری شما به دنیای دیجیتال آرت بصورت تخصصی
و استفاده از کارشناسی علمی متخصصان بازاریابی مجازی و برندینگ بین المللی و ...
شما صرفا تصمیم بگیرید و کار را به کارشناسان خبره و امین بسپارید برای ورود به بازار نامحدودها

همانطور که در مقاله های گوناگون نسبت به اطلاع رسانی از خدمتی نوین در صنعت هنر جهان به نام NFT اقدام نمودیم ( مطالعه مقاله ها ) و بر اساس سیاست اصلی هلدینگ هنر ایرانیان بر حمایت از هنر و هنرمندان ایران زمین بر آن شدیم ایجاد ، آموزش و استفاده از این قابلیت را نیز در سبد خدمات هلدینگ هنر ایرانیان قراردهیم.

در این منو شما می توانید نسبت به صدور NFT برای آثار هنری فیزیکال و دیجیتال خود اقدام نمایید و کارشناسان حوزه فناوری در هلدینگ هنر ایرانیان نیز بعنوان کارشناس متخصص و امین در تمامی مراحل در کنار شما عزیزان خواهند بود.

دریافت nft رایگان ، برنامه های ساخت nft ، آموزش ساخت nft در opensea ، Nft چیست

پلتفرم های فعال در حوزه ایجاد ، خرید و فروش NFT همکار در هلدینگ هنر ایرانیان

NFT در هلدینگ هنر ایرانیان

، بازی های nft چیست ، کاور nft چیست

لیست و لینک کارگزاری های رسمی NFT در جهان که هلدینگ در آنها فعالیت می کند

خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

هر کدام از این پلتفرم ها ویژگی‌ها و قوانین خاص خود را دارند. به‌عنوان مثال، در میکرزپلیس افراد برای ساخت NFT باید از هنرمندان دیگر دعوت‌نامه داشته باشند ( این خدمات در هلدینگ هنر ایرانیان موجود است ) یا اینکه با پرکردن فرمی اثبات کنند که یک هنرمند هستند؛ اما در پلتفرم‌های اوپن‌سی و رریبل ساخت NFT نیازی به معرف ندارد و البته پیچیدگی های خود را برای انتشار حرفه ای دارد.

بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

 • بروزرسانی آبان 1400
 • ( متاسفانه طی روزهای اخیر IP ایران برای استفاده از خدمات این پلتفرم ها بسته می گردد و احتمال بروز اختلال برای اتصال به حساب های کاربری از ایران نیز در روزهای آتی هست )

نحوه ساخت nft

خدمات قابل ارائه در این بخش شامل:

 1. ایجاد کیف پول مجازی معتبر برای هنرمند برای دریافت ارزهای دیجیتال و نقد کردن درآمد های حاصل از تراکنش ها در ایران و جهان
 2. ایجاد حساب کاربری معتبر در پلتفرم های مطرح دنیا برای ایجاد اولیه و خرید و فروش NFT در سطح جهان بدون محدودیت
 3. ایجاد NFT تکی و یا گروهی برای آثار مد نظر هنرمند در پلتفرم های مطرح جهانی بصورت کاملا امن و شخصی در حساب کاربری هنرمند
 4. خرید و فروش NFT های موجود در پلتفرم هلدینگ هنر ایرانیان بصورت کاملا قانونی و مستقیم از هنرمند و یا مالک NFT
 5. و هر انچه شما در این زمینه تخصصی نیازهای مرتبط با فروش ، دریافت ورودی گوگل ، بک لینک و … خواهید داشت.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

لازم به ذکر است تمامی این اقدامات توسط کارت های اعتباری و دبیت کاملا قانونی و در کشور آمریکا با ip و اطلاعات تماس آمریکایی توسط همکاران هلدینگ هنر ایرانیان برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

شرح مختصری بر روش انجام

شما بعنوان خالق و یا مالک اثر هنری تصمیم می گیرید که برای اثر مد نظر خودNFT یا ” توکن غیرمثلی (Non-fungible token) ” داشته باشید در این صورت میبایست مراحل متعددی را طی نمایید که بعضا نیاز به تخصص و اطلاعات پایه بین المللی دارد همانند : ساخت کیف پول مجازی و متصل به صرافی های داخل و خارج از کشور معتبر و یا اطلاعات پایه کامپیوتری برای اقدام و دسترسی به حساب ارزی برای پرداخت کارمزد پایه ایجاد و یا اطلاعات بین المللی معتبر برای ایجاد شناسنامه معتبر اثر و …

* نوعی دارایی دیجیتال منحصر به‌ فرد است. برخلاف بیت کوین، اتریوم و ارزهای دیجیتال دیگر که مثلی هستند و واحدهای تعویض‌ پذیر دارند، هر واحد NFT دارای ویژگی‌های خاصی است که آن را از واحدهای دیگر متمایز می‌کند، به زبان عامیانه و ساده ، NFT شناسنامه اینترنتی یک اثر هنری است که به تنهایی و یا همراه اثر هنری قابل خرید و فروش است و ارزش افزوده خواهد داشت در صورت پشتیبانی تخصصی در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات ( برندینگ )

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

مدت زمان این اقدام برای هر اثر در صورت تکمیل مدارک مورد نیاز از سوی درخواست کننده حدود 72 ساعت می باشد.
شراکت در زمینه nft رایگان

هزینه ها برای صدور NFT شامل :

هزینه کارمزد پلتفرم انتخابی شما برای ایجاد توکن NFT ( توسط کارگزار منتخب شما مشخص می گردد که به زمان خرید و افزایش و کاهش قیمت دلار و البته قیمت ارز دیجیتال نیز بستگی دارد )

هزینه ایجاد و شارژ کیف پول مجازی با قابلیت دریافت و پرداخت بین المللی و البته تبدیل ارز به ارز دیجیتال مورد نیاز است. ( که در بیشتر پلتفرم های معمولی کاملا رایگان است )

هزینه انتقال توکن در برخی از پلتفرم ها در صورت نیاز به تغییر و یا داپلیکیت کردن توکن برای فروش بهتر. ( در حالت معمول نیازی به این خدمات نیست مگر بصورت سفارشی )

هزینه مشاوره تخصصی و کارشناسی ، مشاوره پس از صدور برای فروش و اقدام برای ایجاد و صدور NFT و هزینه ترجمه متن شما و مشخصات و ویژگی های آثار شما حداقل به 3 زبان بین المللی

استفاده از خدمات خاص بازاریابی برای NFT های صادر شده توسط خود شما و پشتیبانی برای فروش و مارکتینگ در سطح جهان نیز توسط کارشناسان بازاریابی هلدینگ قابل اجرا می باشند. (حداقل ممکن)

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

 • بروزرسانی آذر 1400
 • با توجه به شرایط ویژه ارز (دلار) و ارز دیجیتال در حال حاضر در ایران و فیلتر شدن ip های ایران در تمامی پلتفرم های فعال و نیاز به اقدام از خارج از کشور با آدرس معتبر تمامی خدمات صدور و پشتیبانی با ip ثابت از آمریکا صورت می پذیرد.
 • در صورت درخواست شما حساب ارزی قابل استفاده و اطلاعات کیف پول مجازی متعلق به هلدینگ هنر ایرانیان نیز قابل استفاده در این بخش برای واریز غیر مستقیم می باشد.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

و در آمد های شما در استفاده از NFT اثر هنری شامل :

فروش توکن اولیه به علاقه مند و یا شراکت برای فروش با آکشن روم های فعال در حوزه NFT در سطح جهان

دریافت درصدی از تمامی معاملات آتی این توکن بدون طول عمر مفید که توسط شما مشخص می گردد

فروش اصل اثر هنری که بعضا با اعتبار ایجاد شده توسط توکن بمراتب با ارزش تر و بیشتر است

افزایش اعتبار شخص هنرمند یا مالک با هر مرتبه معامله توکن و افزایش قیمت دارایی فیزیکی و ویرچوال

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

تشریح دقیق مراحل صدور NFT اثر هنری در هلدینگ هنر ایرانیان :

 1. لازم از مطالب بالا و مقاله های مرتبط در بخش وبلاگ را مطالعه نمایید و بر مبنای دسته بندی اثر خود پلتفرم خود را انتخاب نمایید.
 2. اثر هنری که مایل هستید تبدیل به NFT بفرمایید را از بین آثار خود انتخاب نمایید و عکس با با بالاترین کیفیت ایجاد نمایید.
 3. توضیحاتی که شامل تمام ویژگی های اثر هنری است و مختصری راجع به خلق آن اثر مطلب آماده بفرمایید. ( بر طبق اطلاعات مورد نیاز جدول ذیل برگه )
 4. فرم ذیل این برگه را تکمیل نمایید و اطلاعات فوق را دقیق و بدون ایراد برای ما ارسال بفرمایید. ( کارشناس مرتبط در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت )
 5. حداکثر طی 72 ساعت کیف پول الکترونیکی شما و حساب شما در پلتفرم مد نظر شما ایجاد و اطلاعات آن برای شما ایمیل و اطلاع رسانی خواهد شد.
 6. در این مرحله پیش فاکتور هزینه صدور NFT در پلتفرم شما را دریافت و به شما هزینه دقیق صدور را اعلام می نماییم.
 7. می تواندی کیف پول الکترونیکی خود را شارژ نمایید و یا کیف مجازی حساب هلدینگ را ، پس از واریز حداکثر طی 72 ساعت NFT شما ایجاد و اطلاعات و لینک آن برای شما ارسال خواهد شد.
 8. تمام. شما یک نسخه NFT اورجینال در فضای مجازی به نام خود و برای اثر هنری خود دارید.

نکته: اگر اثر هنری واقعی است می توانید تصویر آن را به توکن NFT تبدیل نمایید و اصل اثر را نیز در توضیحات توکن بهمراه NFT به فروش برسانید.

چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

تشریح دقیق مراحل پشتیبانی ، بازاریابی و تبلیغات NFT اثر هنری در هلدینگ هنر ایرانیان :

 1. بهتر است بدانید در زمان صدور توکن NFT شما عزیزان این توکن نیاز به اعتبار سازی و برندینگ در موتور های جستجوی اینترنت دارد.
 2. پک معتبر سازی و تبلیغات توکن شما شامل:
 • ایجاد بک لینک از سایت های معتبر هنری مثل پینترست برای آدرس اینترنتی توکن شما است ( به این معنا که لینکی برای ایجاد اعتبار از سایت های معتبر به آدرس توکن NFT شما ایجاد می گردد )
 • 10 عدد در ماه
 • جستجوی کلمات کلیدی : نام ، ویژگی ، نام هنرمند و … در موتور های معتبر جستجو با تعداد پلکانی طی روزهای مشخص
 • 500 عدد در ماه
 • کلیک روی گزینه پیشنهادی موتورهای جستجو مرتبط با لینک توکن شما در موتور های مختلف جستجو مثل گوگل
 • 1000 عدد در ماه
 • کلیک تصادفی توسط پلتفرم های متنوع تلفن همراه و کامپیوتر روی آدرس توکن شما در منوی جستجوی پلتفرم صادر کننده توکن شما به 6 زبان
 • 500 عدد در ماه
 • ثبت توکن ان اف تی شما در دسته بندی ” هنر دیجیتال ” در فروشگاه هلدینگ هنر ایرانیان بعنوان بک لینک معتبر و همراه تبلیغ آنلاین 6 زبانه و قابلیت ثبت سفارش خرید توکن nft بهمراه اصل اثر هنری (آفلاین)
 • برای مشاهده منو کلیک بفرمایید

خرید فوری nft رایگان ، چطور nft بخرم ، بهترین راه خرید nft در ایران ، nft چیست

3. اعتبار سازی اینترنتی باعث می گردد زمانی که فردی کلمات مرتبط با NFT شما را جستجو می کند موتور های جستجو و نرم افزارهای ارتباط جمعی توکن شما را به ایشان برای خرید پیشنهاد دهند.

 • این اقدامات در پک های یک ماهه ( به مبلغ 350.000 ت ) ، سه ماهه ( به مبلغ 900.000 ت ) و 6 ماهه ( به مبلغ 1.600.000 ت ) قابل تمدید انجام می گردد.

سایت رایگان nft ، دریافت nft رایگان ، Nft ایران ، هنر nft چیست ، حراجی nft ، برنامه های ساخت nft

نکته : سفارش تبلیغات را زمانی ثبت نمایید که توکن NFT شما فعال باشد.

خرید و فروش nft ارزان ، فروش nft ایرانی

بروزرسانی بهمن 1400
 • در موضوع پرداخت هزینه صدور توکن NFT به پلتفرم های صدور nft نیاز به توضیح است که مثلا اوپن سی ، 2.5 درصد از قیمتی که برای فروش توکن ثبت می کنید را بعنوان کارمزد دریافت می کند و زمانی که می خواهید nft خود را برای فروش ثبت نمائید این پرداخت توسط کیف پول مجازی شما انجام می شود 2 راه پیش رو دارید :
 • 1. ایجاد حساب کاربری در صرافی های دیجیتال داخلی :
 • می توانید برای ایجاد حساب ارزی ( دیجیتال ) رایگان و استفاده در خرید و فروش NFT از لینک زیر استفاده بفرمایید و طبق توافقات از 10% تخفیف کارمزد معاملاتی به مدت 6 ماه استفاده بفرمایید.
 • tabdeal.org

 • 2. واریز مبلغ از حساب کیف پول مجازی هلدینگ به کیف پول شما که کارمزد شبکه اتریوم ” ERC20 ”  ( هلدینگ هزینه ای دریافت نمی کند )  0.00625 اتریوم ( حدود 20 دلار ) و حداقل هزینه قابل انتقال 0.01000000 می باشد. ( حدود 35 دلار )

خرید و فروش nft ارزان ، فروش nft ایرانی

بروزرسانی خرداد 1401
 • با اتصال سرورهای هایبرید آمریکای سایت هلدینگ هنر ایرانیان به زیرساخت سایت اپن سی ( به عنوان فعال ترین پلتفرم صدور و فروش NFT در ایران ) از این تاریخ تمامی عزیزانی که در حوزه های متنوع مرتبط با nft فعالیت مینمایند میتوانند با انتخاب گزینه ” ثبت آثار گالری از اپن سی در فروشگاه هلدینگ ” در فرم ذیل این صفحه ، تمامی آثار مد نظر خود در یک مجموعه را از گالری داخلی اپن سی بصورت بکلینک و معرف استاندارد موتورهای جستجو در دسته بندی آثار هنری دیجیتال در فروشگاه آنلاین هلدینگ هنر ایرانیان به نمایش در بیاورند و از قابلیت بک لینک معتبر و قابل استفاده برای خرید مستقیم به 6 زبان استفاده بفرمایند.

خرید و فروش nft رایگان ، فروش nft هنری

می توانید با تکمیل فرم ذیل ، درخواست خود را برای استفاده از خدمات متنوع در حوزه های مرتبط با NFT برای ما ارسال بفرمایید

سایت رایگان nft ، دریافت nft رایگان ، Nft ایران ، هنر nft چیست ، حراجی nft ، برنامه های ساخت nft

"*" indicates required fields

اطلاعات مندرج در توکن NFT

بخش بارگزاری تصویر اثر هنری

Accepted file types: jpg, png, gif, svg, mp4, webm, mp3, wav, ogg, glb, gltf, jpeg, Max. file size: 3 MB.
حتما فایل بدون واتر مارک و نوشته باشد و اگر حجم فایل بالاتر از 3 مگابایت است با ما در تماس باشید

بخش مالی خدمات NFT

موضوع درخواستی شما*

تایید اطلاعات فرم درخواست خدمات NFT

فرم تائید حسن انجام همکاری طرفین*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

nft crypto nft price how to create an nft nft crypto coinsnft examples nft games

اگر برای کاهش حجم عکس خود دچار مشکل هستید ، برای کاهش حجم عکس های خود از سایت Resize Photos استفاده بفرمایید در قسمت wigth عدد 1200 ، Quality عدد 95 را انتخاب و پس از آپلود و ری سایز، فایل نهایی را دانلود کنید و در این فرم استفاده بفرمایید

در صورتی که برای ارسال توسط سیستم بارگذاری فوق مشکلی دارید می توانید پس از تکمیل تمامی فیلد های فرم با دریافت کد رهگیری نسبت به ارسال موارد نام برده به ایمیل www.madeinart.ir@gmail.com با ثبت کد رهگیری فرم خود در ایمیل اقدام بفرمایید

و در صورت عدم دسترسی به ایمیل می توانید برای ارسال آثار بصورت DVD با واحدهای پشتیبانی هلدینگ هنر ایرانیان در تماس باشید

nft crypto nft price how to create an nft nft crypto coinsnft examples nft games

شما هم می توانید برای حمایت از هنر و هنرمندان ایران زمین نسبت به اشتراک گذاری این اطلاعات در پلتفرم های فضای مجازی اقدام موثری انجام دهید

اشتراک گذاری و اطلاع رسانی این رویداد هنری در :

خرید و فروش آثار هنری ، خرید و فروش اثر هنری

پرسش های خود را در بخش دیدگاه ها بیان بفرمایید، با افتخار پاسخگو هستیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

28 فکر در مورد “ پلتفرم تخصصی صدور nft و تبلیغات تخصصی توکن در ایران

 1. کریمی گفت:

  سلام خسته نباشی
  میشه لطفا بگید ک الان ما تو سایت رریبل nft برای فروش میزاریم،چطوری باید nft مونو ب بازاریابهای این سایت پیشنهاد کنیم،ک nft مونو برامون بفروشن،اخه دیدم ک با ی درصدی از برداشت مبلغ nft تو سایت رریبل،بازاریاب هایی برا فروش هست ک کمکت میکنن nft تو بفروشی،ممنون میشم کمی زودتر پاسخ بدید چطور بازاریابهای سایت رریبل و پیدا کنم و یا چطور nft من بازاریابی بشه
  منتظر جوابتون هستم
  واقعا ممنونم

  1. پشتیبان 2 گفت:

   سلام
   سلامت باشید
   ما اطلاع داریم در بخش پشتیبانی به شما پاسخ های کامل و مشاوره ارائه شده است
   ولی اینجا هم اجمالا در خدمت هستیم:
   ارائه خدمات تخصصی در زمینه فروش ( اعم از بازاریابی و تبلیغات ) در حوزه متاورس و nft یک خدمت بسیار تخصصی و و متشکل از بخش های متنوعی است که در همین برگه به آن پرداخته ایم و معمولا بازاریاب های فعال در این حوزه تعهدات عجیب و غیر قابل انجام و غیر قابل باوری ارائه می نمایند که پیشنهاد می کنیم با سخت گیری زیادی قانع شوید.
   به شما موکدا و بنا به تجربه صدور بیش از 6000 nft طی یک سال اخیر عرض می نمائیم از زیر ساخت حرفه ای و متمرکز پروموت و تبلیغات استفاده بفرمائید و نه از افراد و تیم هایی که تعهدات غیر منطقی ارائه می نمایند.
   موفق باشید.

 2. مریم گفت:

  سایت opensea نمیشه کالکشن گذاشت وقتی متوجه بشن صفحه رو بلاک می کنن. اما شما در سایت خودتون نوشتین opensea هم کار میکنه

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   بله با استفاده از ip ثابت برای کاربر و برای استفاده های آتی
   صدور از خارج کشور برای nft های سنگین و مجموعه ها ( از بانکوک و واشنگتن ) و 3 زبانه ( انگلیسی ، فرانسوی و چینی ) و لینک خروجی به توییتر غیر فارسی و …
   ما از خرداد سال قبل بیش از 3000 nft صادر نموده ایم که حتی یک مورد هم به مشکل بر نخورده است
   ( برای همین هم رنک اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با صدور nft هنری در اختیار سایت هلدینگ هنر ایرانیان است )
   می توانید نمونه هایی رو در منوی فروشگاه و در دسته بندی هنر های دیجیتال مشاهده نمائید، که البته پروموت داشته اند و در این منو بک لینک هم گرفته اند.
   در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

 3. Dorsa گفت:

  درود و روز خوش ممنون میشم مشاوره تلفنی در رابطه با nftداشته باشم

  1. پشتیبان 4 گفت:

   درود بر شما
   در موضوعات مرتبط با nft با توجه به رنک بسیار بالای سایت هلدینگ در موتور های جستجو روزانه تماس های بسیاری از کاربران در سطح جهان داریم ( حدود روزانه 100 مورد )
   تعداد بسیار بالایی درخواست صدور و پروموت تخصصی نیز داریم و مشاوره تلفنی صرفا به استفاده کنندگان از خدمات در زمان صدور و یا استفاده از بسته های دیگر امکان پذیر است

   1. Toondroo گفت:

    سلام من در سایت راریبل حساب دارم لیستی از آثارم رو دارم کیف پول تراست ولت دارم چطور میتونم اینجا معرفی کنم

   2. پشتیبان ۴ گفت:

    درود بر شما
    شما میتوانید از خدمات تبلیغات و معرفی که در منوی nft توضیح داده شده استفاده بفرمایید
    شرح کامل خدمات قابل مطالعه و انتخاب است
    بسیار هم عالی جواب داده تا به امروز
    موفق باشید

 4. احمدیان گفت:

  سلاام
  من البته در بازارک با شما همکاری میکنم و واقعا خوشحالم که با شما عزیزان آشنا شده ام
  ولی چند پرسش مهم دارم که با اجازه شما اینجا بپرسم چون مطمئنم تعداد زیادی از عزیزان همین سوالات رو دارند

  * آموزش صدور nft در سایت های مختلف هست چرا باید با پرداخت هزینه این زحمت به شما داده بشه
  * اصل اثر رو چگونه میشه با nft همراه کرد و فروخت؟
  * در موضوع تبلیغات آیا گارانتی موفقیت هم برای فروش قطعی وجود داره و یا شما صرفا پروموت می کنید؟
  اگر بله چه تضمینی داره

  با تشکر از عوامل عزیز هلدینگ

  1. پشتیبان 2 گفت:

   درود بر شما
   همکاری با شما باعث افتخار است
   – در موضوع صدور استفاده از متا های مرتبط در توضیحات ( که باعث دیده شدن توکن شما در فضای مجازی می شود ) ، ترجمه 3 زبانه توضیحات ، ایجاد لینک خروجی تخصصی ، خرید در زمان مناسب ( برای مدیریت هزینه ) ، مشاوره در زمینه قیمت گذاری و … بخشی از خدمات کارشناسان همراه هلدینگ در موضوع صدور تخصصی توکن NFT هستند
   – برای فروش اصل اثر هنری بهمراه توکن راه های متنوعی وجود دارد که ساده ترین آن ذکر این موضوع در توضیحات توکن و البته ارائه ویژگی های اثر مناسب فضای بین المللی می باشد
   – خیر
   استفاده از بروز ترین روش ها برای بازدید و نمایش اثر شما و البته معتبر سازی در موتور های مهم جستجوی اینترنتی و اتصال به سایتهای مهم هنری جهان در این بسته دیده شده است ولی همانطور که شما هم میدانید فروش به موارد متعددی مثل کیفیت اثر ، نوآوری ، قیمت فروش ، بازه زمانی ارائه ، اعتبار هنرمند و … بستگی دارد

 5. م.ر. گل‌یاری گفت:

  درود.
  در متن کلمه‌ی عامیانه به اشتباه، آمیانه درج شده… اصلاح بفرمایید.

  1. پشتیبان ارشد گفت:

   درود بر شما
   سپاسگزاریم از همکاری و اطلاعی رسانی شما
   تصحیح شد

 6. hamed گفت:

  سلام وقت بخیر.
  در مورد NFT آثار تاریخی اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  من ی تبرزین(تبر) قدیمی و چکش کاری شده و ارزشمند دارم ایا امکانش هست اینو ب NFT تبدیل کرد و فروخت؟ و اینکه فقط عکس اون فروخته میشه و فیزیکیش پیش خودم میمونه یا ن؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   امیدواریم پیروز باشید
   همونطور که در توضیحات نیز ذکر شده است
   nft می تواند یک تصویر یا صدا و یا فیلم باشد و برای اتصال اصل اثر هنری میبایست در توضیحات توکن nft خود ذکر کنید که این توکن بهمراه اصل اثر هنری ارائه می گردد
   که البته هلدینگ در ارسال صحیح از کشور مبدا ( مثل آمریکا ) ارائه خدمات دارد
   در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید

 7. مازیار گفت:

  ایدهای بسیار خوب برای nft دارم ولی متاسفانه مشکل در پرداخت هزینه ها وجود داره .امکان کمک گرفتن وجود داره

  1. پشتیبان 3 گفت:

   درود بر شما
   امیدوارم پایدار باشید
   در رابطه با سرمایه گذاری از سوی هلدینگ هنر ایرانیان پاسخ ما مثبت است
   ولی شرایط و امکانات و رزومه شما بسیار اهمیت دارد
   لطفا از منوی همکاری با ما اقدام بفرمایید بخش ایده یابی و سرمایه گذاری

   1. Dorsa rezaeyan گفت:

    درود و وقت بخیر اگر نخواهیم تبلیغات انجام بشه بازهم باید هزینه پرداخت کنیم؟؟

   2. پشتیبان گفت:

    درود بر شما
    امیدواریم موفق باشید
    استفاده از خدمات تبلیغات تخصصی اجباری نیست
    و همانطور که می بینید سفارشی جدای صدور داره یعنی در هر مرتبه فقط یکی از خدمات رو می توانید سفارش دهید

 8. سروی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  برای مشاور حضوری یا تلفنی در مورد NFT اطلاعات تماسیتون رو پیدا نکردم.
  ممنون میشم اطلاعات تماستون رو اینجا اعلام کنید.
  ممنون

  1. پشتیبان گفت:

   درود برشما
   امیدوارو سالم و سرحال باشید
   گوشه پایین سمت راست صفحه بیشتر از 8 روش برای تماس با واحد های مختلف پشتیبانی در هلدینگ هنر ایرانیان در دسترس شما است
   شماره پشتیبانی 24 ساعته تماس و واتس آپ (0920Aramesh (09202726374 .

 9. ابراهیم گفت:

  سلام
  به اسم خودمون انجام میشه و اگر از ایران خارج بشیم میشه استفاده کرد؟؟

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   امیدواریم سربلند باشید
   بله
   تمامی اطلاعات رجیستر و ایمیل صرفا با مشخصات خود شما انجام میشه و در هر لحظه که صلاح بدونید میتوانید دسترسی ها را شخصا تغییر دهید
   از همه جای دنیا قابل بهره برداری است

 10. زهرا سجودی گفت:

  سلام
  ممنون برای سایت خوبتون
  میشه هزینه ااش رو هم بگید
  همه میتونن بخرن یا صادر کنن

  1. پشتیبان گفت:

   سلام
   ممنون از شما خوبان
   هزینه صدور در هر کارگزاری آنلاین و البته در هر زمان باتوجه به قیمت ارز دیجیتال متغیره
   ولی برای روشن شدن مطلب برای شما باید عرض کنیم از حدود 40 دلار تا 700 دلار هزینه برای صدور های 3 ماه قبل پرداخت شده
   این رو مد نظر قرار بدید تمامی هزینه ها رسمی و با رسید و استعلامات سایت کارگزار دریافت میگردد
   ، بله هر فرد با داشتن کد پاسپورت ، ایمیل معتبر و کیف پول مجازی معتبر میتونه اقدام کنه

 11. تینا کاوه گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای هر اثر هنری میشه nft گرفت
  و هزینه اش حدودا چقدره

  1. پشتیبان 2 گفت:

   سلام
   امیدواریم پرتوان باشید
   در مرحله نخست پیشنهاد میکنیم مقاله تشریح خدمات در حوزه nft رو در بخش وبلاگ سایت مطالعه بفرمایید
   و باید خدمتتون عرض کنم این یک خدمت ویرچوال می باشد و در صورت ایجاد nft برای یک اثر می شود خود اثر را نیز همراه و یا بدون همراهی nft عرضه نمود

 12. حامد گفت:

  سلاام
  برای خرید nft هم مشاوره دارید برای سرمایه گذاری ؟

  1. پشتیبان 3 گفت:

   سلام
   امیدواریم موفق باشید
   بله حتما
   پیشنهادات ویژه ای برای اقدام مفید و خرید و فروش حرفه ای برای شما خواهیم داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *