پیشرفته ترین ابزار برای معرفی شما و نمایش آثار منتخب شما در دنیا

در این بخش به سادگی و طی 4 مرحله یک نمایشگاه دائمی و بین المللی برای خود ایجاد می نمایید

تمامی مراحل ثبت رزرو نمایشگاه شما بدون محدودیت جغرافیایی و کاملا آنلاین انجام می گردد

اطلاعات تکمیلی و آموزش استفاده از سایت

گالری مجازی ( نمایشگاه واقعیت مجازی ) چیست؟

سامانه ای هوشمند برای برگزاری نمایشگاه های متنوع و مرجعی کامل برای بازدیدکنندگان در فضای مجازی بدون محدودیت در مکان و زمان برای علاقه مندان به مشاهده، مطالعه و نقد و بررسی آثار هنری جدید و قدیمی می باشد و همچنین آشنایی خریداران و مجموعه داران خوش ذوق و هنردوست با هنرمندان می باشد.

امروزه اهمیت حضور در نمایشگاه ها بیش از پیش آشکار شده است، اغلب کارشناسان امور تبلیغات و بازاریابی، نمایشگاه را از مهمترین شیوه های بازاریابی تلقی می کنند و با ذکر دلایلی ثابت می کنند که بازده مستقیم شرکت در یک نمایشگاه چند برابر هزینه های انجام شده و نتایج آن بسیار چشمگیرتر از روش های تبلیغی دیگر و حتی فضای واقعی نمایش آثار است.

در نمایشگاه های مجازی هلدینگ هنر ایرانیان ، هنرمندان ( خالقان آثار هنری ) و مجموعه داران ( مالکان آثار هنری ) می توانند مجموعه آثار متعلق به خود را به جهت نمایش، اطلاع رسانی، آموزش و فروش در معرض دید افراد مختلف در سطح جهان به 6 زبان زنده قرار دهند.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

نکات مهم :

 • هنرمندان عزیز و مجموعه داران گرامی به این موارد مهم دقت بفرمایید:

نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

 • برگزاری نمایشگاه واقعی و یا مجازی به خودی خود هیچ حسنی ندارد و بخش های پر اهمیت این اقدام، بازدید جامعه هدف، رعایت استانداردهای ایجاد علاقه در مشتری بالقوه، احترام و آسان سازی خرید در مشتری بالفعل، امکان ارائه بین المللی برای خروج از بازار انحصاری داخلی، ایجاد اعتبار و اطمینان توسط عرضه کننده بهمراه پشتیبانی واقعی، سابقه و توانایی تیم معرفی کننده شما در این فضا می باشد و ما با دانش و تجربه کافی در هلدینگ هنر ایرانیان به موارد فوق اشراف کافی داریم و سعی ما استفاده از این قابلیت برای معرفی حرفه ای و عرضه واقعی آثار می باشد و نه صرفا نمایش عمومی آثار هنری بدون هیچ استاندارد خاصی در هر سایت بدون اعتبار اینترنتی و یا برگه عمومی در نرم افزارهای ارتباط جمعی.

نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

 • مراقب باشید
 • استفاده از تصاویر سرقتی برای برگزاری نمایشگاه های سه بعدی برای هنرمندی که نمایشگاه خود را در سطح جهان به نمایش می گذارد بسیار نگران کننده است، پیشنهاد ما استفاده از زیرساخت قانونی و تصاویر سه بعدی خریداری شده و دارای کپی رایت است.

فقط لازم است در زمان نمایش نمایشگاه خود به زیر پای خود ” کف زمین نمایشگاه ” دقت بفرمایید و علامت کپی رایت و پتنت رایت هلدینگ هنر ایرانیان را روی تصاویر مشاهده نمایید

در سایت های غیره یا تصویر را مخدوش می نمایند و یا با تصاویر بزرگتر کپی رایت تصاویر اصلی را می پوشانند!

نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

 • امنیت تصاویر آثار شما برای شما مهم است؟
 • استفاده از زیرساخت های غیر حرفه ای می تواند خسارت های جبران ناپذیری به شما و آثار هنری شما وارد نمایند ( بیش از 10 گزارش از سرقت تصاویر با کیفیت و یا عدم پایبندی برخی از این وب سایت های بدون اعتبار به تعهدات امنیتی دریافت نموده ایم )

استفاده از سیستم امنیتی با 10.000 دلار گارانتی در ساختار پلتفرم هلدینگ هنر ایرانیان باعث جلوگیری از سرقت تصاویر آثار شما خواهد بود

در سایت های غیره تصویر آثار شما به راحتی کپی یا “سرقت” می شوند و در فضای مجازی منتشر می گردند!

نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

 • قابلیت اتصال نمایشگاه مجازی به فروشگاه شخصی شما بصورت رایگان ” نمایشگاه های تک زبانه شما را به هدفی جهانی نزدیک نمی کند “
 • در نمایشگاه های هنری هلدینگ هنر ایرانیان شما عزیزان در زیرساختی بین المللی ثبت پیشنهاد خرید مشتریان جهانی را تجربه می نمایید و سفارش خرید، پرداخت و حمل و نقل را به 6 زبان بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی تجربه می نمایید.
 • نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

فروش آثار نمایشگاه ها بصورت حرفه ای در پلتفرم هلدینگ هنر ایرانیان در بخش فروشگاه با بیش از 50 قابلیت متنوع برای شما به 6 زبان به همراه درگاه تومانی، دلاری، ارز دیجیتال و…

در سایت های غیره زیر ساخت های تک منظوره و بدون کاربرد واقعی در حوزه بازاریابی در دسترس است!

نمایشگاه مجازی، گالری مجازی، نمایشگاه سه بعدی، گالری سه بعدی، نمایشگاه مجازی هنری

مراقب کپی های بی کیفیت باشید …

افتتاح گالری آنلاین هنری

بروزرسانی پاییز 1400

قابلیت ثبت پیشنهاد خرید و ثبت پیشنهاد قیمت در لحظه توسط خریدار احتمالی و علاقه مند برای هر اثر در نمایشگاه نیز به نمایشگاه های مجازی هلدینگ هنر ایرانیان اضافه شد.

افتتاح گالری آنلاین هنری

بروزرسانی پاییز 1401

آثار هنری ثبت شده در نمایشگاه های هنری هلدینگ هنر با واترمارک ( ثبت لوگو در تصویر ) از برند بین المللی هلدینگ هنر ایرانیان در موتور جستجوی پینترست نیز ثبت می شوند و به نمایشگاه شما لینک می گردند.

افتتاح نمایشگاه هنری مجازی و آنلاین

بروزرسانی بهار 1402

تمامی برگزارکنندگان نمایشگاه در پلتفرم بین المللی هلدینگ هنر ایرانیان می توانند درخواست صدور گواهی برگزاری نمایشگاه ( شناسنامه نمایشگاه ) را نیز در زمان ارسال فرم درخواست ثبت نمایند.

افتتاح نمایشگاه هنری مجازی و آنلاین

نمونه تصویر شناسنامه برگزاری نمایشگاه در هلدینگ هنر ایرانیان

افتتاح نمایشگاه هنری مجازی و آنلاین

افتتاح نمایشگاه هنری مجازی و آنلاین

افتتاح نمایشگاه هنری مجازی و آنلاین

با افتخار در خدمت شما گرانمایگان هستیم.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

نمایشگاه غیر حضوری خطاشی

از کجا شروع کنم

نمایشگاه غیر حضوری هنری

اطلاعات زیر را برای درج در نمایشگاه مجازی خود آماده کنید :

در مرحله اول : اطلاعات شخصی خود ، نمایشگاه مد نظر و آثار خود را آماده بفرمایید (این اطلاعات دارای اهمیت بسیار زیادی برای ارائه و ترجمه های آتی خواهد بود)

اطلاعات برای هنرمند شامل : نام ، لقب ، تاریخ تولد ، محل تولد ، تحصیلات ، تخصص ، دانش آموخته ، سوابق اجرایی ، درباره هنرمند

اطلاعات برای نمایشگاه شامل : نام نمایشگاه ، تاریخ افتتاح ، بازه زمانی خلق آثار ، رشته ، تکنیک ، سبک ، متریال ، درباره نمایشگاه

اطلاعات برای هر اثر شامل : نام اثر ، رشته ، تکنیک ، ابعاد ، متریال ، تاریخ خلق ، قیمت ، اطلاعات کافی اگر فروخته شده

و سپس

نمایشگاه غیر حضوری نقاشی

در 4 مرحله ساده رزرو نمایشگاه خود را ثبت نمایید

در مرحله نخست انتخاب سالن نمایش آثار شما :

( از تب ها شماره 1 را انتخاب و با توجه به سلیقه و تعداد آثار خود سالن خود را انتخاب و شماره سه رقمی  سالن را به خاطر داشته باشید )

نمایشگاه غیر حضوری خوشنویسی

در مرحله دوم انتخاب موسیقی برای پخش در زمان مشاهده نمایشگاه شما :

( از تب شماره 2 موسیقی مد نظر خود را انتخاب و شماره 4 رقمی آن را بخاطر بسپارید )

نمایشگاه غیر حضوری خطاطی

در مرحله سوم می توانید برای آثار خود قاب مجازی انتخاب بفرمایید :

( از تب شماره 3 قاب مجازی مورد علاقه و مرتبط با آثار خود را انتخاب بفرمایید و شماره 5 رقمی آن را بخاطر بسپارید )

نمایشگاه غیر حضوری مجسمه

در مرحله نهایی لازم است فرم درخواست تکمیل بفرمایید : اطلاعات مورد نیاز مذکور را بهمراه اطلاعات سالن، موسیقی و قاب ها بهمراه تمامی موارد مورد نیاز شما در یک نمایشگاه حرفه ای، تخصصی و بین المللی را برای ما ثبت و ارسال نمایید.

نمایشگاه غیر حضوری مینیاتور

تمام؛ شما در سریعترین زمان ممکن دارای یک صفحه بیوگرافی و نمایشگاه دوبعدی و سه بعدی بهمراه قابلیت فروش آثار خواهید بود.

لیلیت ، گالری لیلیت ، لیلیت گالری

امکان برگزاری نمایشگاه ها بصورت مجازی 6 زبانه بین المللی
و حضوری ( در ایران – تهران، کیش، اصفهان ) و ( آمریکا – واشنگتن دی سی، امارات – دوبی، ترکیه – استانبول، تایلند – بانکوک )
و البته بصورت انفرادی و گروهی در هلدینگ هنر ایرانیان

نمایشگاه مجازی آثار هنری

مزایای استفاده از پلتفرم نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر :

نمایشگاه سه بعدی لیلیت 

 • امکان ارائه نمونه اثر سه بعدی از آثار حجم دار ( مانند مجسمه ها و … ) و پیمایش فضای نمایشگاه ( قدم زدن ) و بازدید از نمایشگاه های فلت
 • پلتفرم مورد استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی و پانوراما استفاده میکند و بیننده در حد امکان احساس بازدید از یک نمایشگاه واقعی را خواهد داشت.
 • فضای هر نمایشگاه ( سالن نمایش ) از تنوع بسیار زیادی و با احترام به انواع سلیقه ها ایجاد شده اند و انتخاب بعهده شما می باشد.
 • ثبت اطلاعات آثار در بانک اطلاعات هنر ایران و قابلیت استعلام اصالت و اطلاعات آثار نیز از خدمات همراه در نمایشگاه مجازی خواهد بود.
 • پیرو توافقات بعمل آمده با گالری های مختلف در شهرهای محل فعالیت هلدینگ هنر ایرانیان در داخل و خارج از کشور امکان برگزاری توامان بصورت مجازی و واقعی نیز مقدور می باشد.
 • با توجه به توانایی و قدرت سرورهای سایت هلدینگ هنر ایرانیان در اروپا ، ایران و آمریکا تمامی اطلاعات مندرج در بخش های مختلف نمایشگاه در کوتاه ترین زمان ممکن در موتورهای جستجو ایندکس و قابل مشاهده می باشند.
 • امکان اشتراک گذاری تمامی بخش های نمایشگاه در بیش از 15 نرم افزار ارتباط جمعی نیز ابزار بسیار مناسبی برای گسترش فعالیت شما تسط خود و علاقه مندان خواهد بود.
 • یکی از با ارزش ترین توانایی ها در پایگاه اطلاع رسانی هلدینگ هنر ایرانیان نیز قابلیت اتصال نمایشگاه و آثار به بخش فروشگاه آنلاین ، مزایده ها ، فروشگاه خود شما در سایت برای خرید آثار می باشد.
 • با توجه به فعالیت چند زبانه سایت هلدینگ هنر ایرانیان امکان ترجمه تمامی بخش ها به زبان های انگلیسی ، عربی ، اسپانیایی ، فرانسوی و چینی نیز مقدور میباشد که قطعا تاثیر بسیار زیادی در اطلاع رسانی جهانی خواهد داشت.
 • شما در بخش فروش آثار نیز امکان دریافت تومان ، دلار و رمز ارزها را در بخش تسویه حساب از علاقه مندان و مشتریان خود خواهید داشت.
 • امکان ساخت کلیپ بصورت فیلم از گردش در نمایشگاه مجازی شما با کیفیت بین المللی.
 • قابلیت استفاده از VR یا دوربین های واقعیت مجازی که روی چشم قرار می گیرند نیز در نمایشگاه های مجازی دیده شده است.
 • امکان انتخاب موسیقی و یا متن نریشن برای شنیدن هنگام مشاهده نمایشگاه شما.
 • امکان انتخاب انواع متنوع قاب و حاشیه برای محصولات دیواری برای محصوات فلت.
 • یکی دیگر از ابزارهای متکی به سرورهای قدرتمند در هلدینگ هنر ایرانیان امکان ساخت محیط سه بعدی از اجسام صرفا با تصاویر معمولی ( حتی توسط خود شما می باشد که ابزاری بسیار کاربردی و جذاب برای ساخت دمو از آثار حجم دار شما می باشد. (برای سفارش میبایست در فرم تماس با ما درخواست ارائه دهید، هزینه عکاسی هر اثر 3.000.000 تومان می باشد)
 • برای نمایش سه بعدی طراحی شده با تصاویر ثابت در پلتفرم هلدینگ هنر ایرانیان و مشاهده نمونه کلیک کنید

 • و …

نمایشگاه مجازی آثار هنری

شرایط استفاده از پلتفرم نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر ایرانیان :

نمایشگاه مجازی آثار هنری

 • به جهت احترام به قانون مالکیت مادی و معنوی آثار، لازم است مالکیت آثار توسط برگزار کننده نمایشگاه تائید گردد.
 • احراز هویت فرد درخواست کننده می بایست توسط نرم افزار های موجود در حساب کاربری تائید گردد.
 • مدت زمان برپایی نمایشگاه ها نامحدود است !
 • با احترام به چرخش اطلاعات آزاد و مالکیت معنوی اثر، تمامی آثار قبل از نهایی شدن سفارش نمایشگاه می بایست توسط تیم کارشناسی هنری هلدینگ مورد تائید قرار گیرند.
 • با توجه به تعداد درخواست های موجود، مدت زمان افتتاح نمایشگاه مجازی از زمان تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات و تصاویر آثار حداکثر 5 روز می باشد.
 • لازم به ذکر است تمامی مراحل ثبت نام و انتقال اطلاعات و حتی خرید آثار و … صرفا توسط ابزارهای متنوع در سایت هلدینگ هنر ایرانیان انجام می شود و شما برای شروع فعالیت نیاز هیچگونه اطلاعات فنی کامپیوتر و یا نرم افزارهای دیگر نخواهید داشت.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

و شرایط رزرو نمایشگاه حضوری بصورت انفرادی و گروهی :

برای استفاده از این خدمت صرفا کافیه فرم درخواست نمایشگاه رو تکمیل بفرمایید و در بخش ” درخواست برگزاری چه نوع نمایشگاهی هستید ” انتخاب محل نمایشگاه رو انجام دهید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

بنابر سیاست های موجود در اتاق فکر هلدینگ هنر ایرانیان و با تکیه بر شعار :

نمایشگاه مجازی آثار هنری

” هلدینگ هنر ایرانیان، حامی هنر و هنرمندان ایران زمین “

نمایشگاه مجازی آثار هنری

بیش از 90 درصد از خدمات این بخش از هلدینگ هنر ایرانیان به صورت کاملا رایگان ایجاد و اجرا خواهد شد و صرفا هزینه آماده سازی تصاویر ارسالی و بار گزاری در فضای دیجیتال از درخواست کننده نمایشگاه دریافت خواهد شد.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

 • هزینه قالب و اجاره سالن نمایشگاه مجازی ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه تدوین فضای صوتی و تصویری قالب ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه ساخت برگه بیوگرافی هنرمند همراه نمایشگاه ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه ثبت اثر در بانک اطلاعات و قابلیت استعلام اصالت اثر هنری ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه تبلیغات مجازی ، فراخوان ، اطلاع رسانی و ثبت در منوی پروژه های همکار  ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه تبلیغات، ثبت در موتورهای جستجو و اشتراک گزاری آنلاین در پلتفرم های همکار ” رایگان می باشد. !

– لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

 • هزینه ایجاد قاب مجازی و حاشیه برای کارهای شما عزیزان برای نمایش بهتر در نمایشگاه ” رایگان می باشد. !

لیلیت ، Lilit ، نمایشگاه های لیلیت

و صرفا برای ایجاد، تهیه، تدوین و بارگذاری هر اثر هنری به همراه تمامی خدمات فوق در نمایشگاه، مبلغ 250.000 تومان یا 6 دلار دریافت می شود.

نمایشگاه مجازی آثار هنری

” این مبلغ برای دانشجویان رشته های مرتبط، بانوان هنرمند سرپرست خانوار و عزیزانی که معلولیت دارند دارای تخفیف ویژه می باشد “

نمایشگاه مجازی آثار هنری

کد سالن مورد نظر و منتخب خود را در فرم درخواست نمایشگاه ثبت نمایید

منوی انتخاب سالن نمایش آثار برای نمایشگاه مجازی و سه بعدی

سعی کرده ایم برای همه سلیقه ها پیشنهادی داشته باشیم
کد موسیقی مورد نظر و منتخب خودرا در فرم درخواست نمایشگاه ثبت نمایید

بخش انتخاب موسیقی برای نمایشگاه مجازی و سه بعدی

سعی کرده ایم برای همه سلیقه ها پیشنهادی داشته باشیم
می توانید موسیقی مورد علاقه خود را در بخش دیدگاه ها به ما معرفی نمایید
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 001 ، با نام بین المللی Anon
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 002 ، با نام بین المللی Autumn
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 003 ، با نام بین المللی Carmen
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 004 ، با نام بین المللی Earth
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 005 ، با نام بین المللی Fire
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 006 ، با نام بین المللی Flower
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 007 ، با نام بین المللی Ice
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 008 ، با نام بین المللی Limbo
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 009 ، با نام بین المللی Musica
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 010 ، با نام بین المللی Rodrigo
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 011 ، با نام بین المللی Snow
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 012 ، با نام بین المللی Spring
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 013 ، با نام بین المللی Summer
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 014 ، با نام بین المللی Water
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
موزیک شماره 015 ، با نام بین المللی Winter
بهترین نمایشگاه مجازی هنری در هلدینگ هنر ایرانیان و پربازدید ترین نمایشگاه آنلاین
کد قاب مورد نظر و منتخب خود را در فرم درخواست نمایشگاه ثبت نمایید

بخش انتخاب قاب و فریم برای نمایشگاه مجازی و سه بعدی

سعی کرده ایم برای همه سلیقه ها پیشنهادی داشته باشیم
در تکمیل اطلاعات دقت بفرمایید این اطلاعات در نمایشگاه شما درج می گردد

تکمیل فرم به منزله درخواست شما برای افتتاح نمایشگاه است

یک نسخه از فرم برای شما ایمیل میگردد
پس از تکمیل، با دریافت کد رهگیری در همین بخش، منتظر تماس کارشناسان باشید

"*" فیلدهای مورد نیاز را نشان می دهد

بخش اطلاعات نمایشگاه شما

متقاضی برگزاری نمایشگاه در رشته :*
ساختار نمایشگاه درخواستی :*
موارد ذیل را در حال حاضر فعال دارم :*
لطفا از تصویر با پوشش مناسب استفاده بفرمایید؛ پسوند jpg و حداکثر حجم 1 MB

بخش بارگذاری آثار نمایشگاه

فایل را اینجا رها کنید یا
انواع فایل های مجاز : jpeg, jpg, حداکثر اندازه فایل: 1 MB, حداکثر فایل ها : 32.
  آثار هنری خود را یک به یک بارگذاری نمایید، هر اثر میبایست نام داشته باشد

  بخش ثبت اطلاعات آثار نمایشگاه

  شرح اطلاعات هر اثر هنری در نمایشگاه*
  نام اثر
  رشته هنری
  تکنیک
  ابعاد
  متریال
  تاریخ خلق
  قیمت
   
  هر فیلد نام اثر می بایست با نام یکی از تصاویر بارگذاری شده یکسان باشد

  بخش مالی نمایشگاه شما

  قیمت: 250,000 تومان
  ترجمه های مورد نیاز شما ( اختیاری )
  ملزومات مورد نیاز شما ( اختیاری )

  تایید اطلاعات فرم درخواست نمایشگاه

  Reset signature Signature locked. Reset to sign again
  این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

  نمایشگاه مجازی

  اگر برای بارگذاری و حجم بالای تصاویر خود دچار مشکل هستید، برای کاهش حجم در گوگل جستجو کنید ” کاهش حجم عکس بدون کاهش کیفیت ” و در قسمت wight عدد 500 و Quality عدد 85 را انتخاب و پس از آپلود و ریسایز، فایل نهایی را دانلود کنید و در این فرم استفاده بفرمایید

  در صورتی که برای ارسال فایل حجیم ، صدا ، ویدئو و یا کتاب توسط سیستم بارگذاری فوق مشکلی دارید می توانید پس از تکمیل تمامی فیلد های فرم با دریافت کد رهگیری نسبت به ارسال موارد نام برده به ایمیل www.madeinart.ir@gmail.com با ثبت کد رهگیری فرم خود در ایمیل اقدام بفرمایید

  بروزرسانی مرداد 1401
  امکان خرید پکیج کامل تبلیغات بهمراه نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر ایرانیان

   

  پکیج شامل :

  • صفحه شخصی هنرمند
  • نمایشگاه سه بعدی هنرمند
  • ترجمه به ۶ زبان فعال سایت
  • ( فارسی به همراه زبان چینی . انگلیسی . فرانسه . اسپانیایی . عربی )
  • تبلیغات در صفحه اینستاگرام هلدینگ و صفحه همکاران در نرم افزارهای ارتباط جمعی
  • استفاده از بسته ای ایمیل مارکتینگ و ارسال گروهی ایمیل تبلیغاتی داخلی و بین المللی
  • استفاده از زیرساخت ارسال پیامک داخلی و دعوت به مشاهده نمایشگاه برگزار شده
  • استفاده از زیر ساخت ارسال هوشمند واتس آپ بهمراه رباط پاسخگو ارسال کننده اطلاعات نمایشگاه
  • بهمراه کارت ویزیت هوشمند با قابلیت اسکن و مشاهده آثار و نمایشگاه شما در تلفن همراه و کامپیوتر ( بصورت آنلاین و آفلاین )
  • امکان ارائه بروشور سه زبانه چاپی برای معرفی نمایشگاه و قابلیت اسکن و مشاهده نمایشگاه در تلفن همراه و کامپیوتر ( بصورت آنلاین و آفلاین )

  در صورت نیاز با ما در تماس باشید و یا در هنگام تکمیل فرم نمایشگاه تیک گزینه خدمات ویژه مد نظر خود را نیز ثبت نمائید

  نمایشگاه مجازی

  گالری آنلاین حرفه ای ، گالری آنلاین نقاشی ، گالری آنلاین مجازی

  خدمات ویژه متنوع به هنرمندان :

  مطمئنا یکی از بهترین زیرساخت های موجود در هلدینگ هنر ایرانیان برای نمایش آثار هنری و بیوگرافی هنرمند به 6 زبان در سطح جهان منوی نمایشگاه مجازی است.

  ولی در همین بخش نیز خدمات متنوعی وجود دارد که می تواند سطح موفقیت شما را بالا ببرد و کیفیت برگزاری و نمایش آثار شما را افزایش دهد.

  کارشناسان بازاریابی در هلدینگ هنر ایرانیان با بیش از 20 روش مختلف توان همکاری و همیاری با شما عزیزان را دارا می باشند.

  مثل:

  چاپ کارت ویزیت هوشمند با قابلیت اسکن و مشاهده نمایشگاه در تلفن همراه ، ساخت فیلم یا تیزر تبلیغاتی نمایشگاه برای استفاده نرم افزارهای ارتباط جمعی، انتقال آثار برگزیده شده به بخش فروشگاه و مزایده  و…

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

  نمونه تراکت سه لت و سه زبانه متصل به نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر ایرانیان :

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

  نمونه کارت ویزیت هوشمند و 2 زبانه متصل به نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر ایرانیان :

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

         

  مشاهده منوی خدمات ویژه به هنرمندان

  بهترین گالری تهران، بهترین گالری ایران، بهترین نمایشگاه هنری، بهترین نمایشگاه مجازی

  پشتیبانی از همکاران و گالری ها :

  کیو روتورها، فعالان شخصی و سازمانی، مجموعه دران محترم و مالکین محترم گالری ها می توانند همگام با تلاش های خود در زمان ارائه خدمات حرفه ای، از ابزارهای تخصصی و متنوع در سایت هلدینگ هنر ایرانیان نیز برای اطلاع رسانی به جامعه بزرگتر و در دسترس قرار دادن این اطلاعات به کاربران در سطح جهان بهره مند گردند.
  طراحی، ایجاد و اجرای نمایشگاه با محیط کاملا حرفه ای ، در دسترس و قابل انعطاف به صورت مجازی با قابلیت ملاحظه مشخصات و ویژگی های محصول، مقایسه و ارائه پرسش، مشاوره، خرید و…

  مثلا در ساختمان موزه آثار هنری پاریس نمایشگاه خود را راه اندازی نمائید و به بینندگان و شرکت کنندگان در سطح جهان پاسخگو باشید.

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

  مشاهده منوی همکاری با هلدینگ هنر ایرانیان

  نمایشگاه مجازی هنر ، نمایشگاه مجازی هنری ، نمایشگاه واقعیت افزوده ، نمایشگاه مجازی

  نمایشگاه مجازی در هلدینگ هنر ایرانیان ، نمایشگاه رایگان ، نمایشگاه سه بعدی ، نمایشگاه بین المللی ، نمایشگاه لیلیت ، نمایشگاه هنری، گالری آنلاین، گالری مجازی

  نمایشگاه مجازی هنر ابزاری کاربردی برای شماست اگر :

  محصولی برای عرضه در بازارهای جهانی به سبک جدید دارید

  برگزاری نمایشگاه بدون محدودیت در زمان و مکان، مشتریان شما هر زمان که علاقه مند باشند، می ببینند، مشاوره می گیرند و می خرند

  مدیر آتلیه یا کارگاه هنری هستید و علاقه مند به معرفی کارآموزان

  با افتخار مشتاقیم تا آموزشهای شما را تکامل ببخشیم و توانمند سازی کارورزان شما را در بازارهای جهانی به عهده بگیریم

  مالک گالری هستید و علاقه مند به راه اندازی نمایشگاه مجازی

  مالکان و مدیران محترم آتلیه و نمایشگاه های داخل و خارج از ایران میتوانند در پلن نمایشگاه خود فضای سه بعدی نمایشگاه را تجربه نمایند

  هنرمند مستقل هستید و علاقه‌مند به راه اندازی نمایشگاه شخصی

  خدمات ویژه ای برای هنرمندان گرامی عرضه می نماییم، از برگزاری نمایشگاه با کمترین هزینه ممکن تا اطلاع رسانی به بیش از 10000 فالوور

  لطفا نظر خود را ثبت نمائید

  کلیک بفرمایید ( از راست به چپ بهتر می شود )

  میانگین آراء : / 5. تعداد آراء :

  No votes so far! Be the first to rate this post.

  22 فکر در مورد “ پرتال رزرو نمایشگاه مجازی هنری

  1. Leilaezadyan گفت:

   خواستم عضو بشم ولی میگه توی کشور ما ساپورت نمیشه و نمیتونم عضو بشم تو کشور خودمون ایران هستم میشه لطف کنید بفرمایید چرا نمیتونم و راهنمایی کنید چیکار کنم

   1. پشتیبان 3 گفت:

    درود بر شما
    احتمالا توسط vpn در حال استفاده هستید و از کشوری که کد های سرورهای پیامکی سایت پشتیبانی نمی کنند، لطفا آنتی فیلتر خود را خاموش کنید و مجددا تلاش بفرمایید.

  2. Nikiniki گفت:

   اگر کمک بی دریغ کارشناسان محترم نبود برام مقدور نمیشد ثبت نام تو این سایت حامی هنرمندان.ممنونم از صبر و حوصلتون کارشناسان محترم هلدینگ هنر ایرانیان

   1. پشتیبان 3 گفت:

    درود بی کران
    ممنون از اظهار لطف و مهربانی شما
    به امید موفقیت روز افزون شما

  3. فاطمه گوهری گفت:

   ممنون خیلی خوبه این همه قابلیت یکجا
   برای رزور نمایشگاه دقیقا چکار کنم
   ترجمه با کیه و چجوری

   ممنون

   1. پشتیبان 2 گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم کامروا باشید
    سپاس گزاریم بابت ابراز لطف شما
    از فرم بالا از شماره 1 الی 4 را بترتیب پشت سر بگذارید
    ترجمه به 5 زبان بصورت حرفه ای توسط کارشناسان بین الملل هلدینگ هنر ایرانیان صورت می گیرد.

  4. رضامیرهاشم گفت:

   میشه بگید فایل نهایی آثار یعنی با قاب و … رو هم بهمون میدید
   هزینه داره؟

   1. پشتیبان گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم موفق باشید
    بله
    تمامی فایل های نهایی با بالاترین کیفیت برای استفاده های بعدی در اختیار شما قرار می گیرد.
    بدون هیچ مارک و واتر مارکی و کاملا رایگان

  5. سولماز گفت:

   سلام
   برای یک نمایشگاه گروهی تعداد بالای 50 عدد چه راه حلی دارید چون چندتا از سالن ها رو دیدم زیباست ولی تعداد زیر 20 بود ؟؟

   1. پشتیبان 3 گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم خرسند باشید
    قابلیت چند بار استفاده از یک سالن در نمایشگاه و اتاق های تو در تو را دارا هستیم ولی با توجه به پهنای باند اینترنت در ایران پیشنهاد ما استفاده از سالن هایی با گنجایش بالاتر است.

  6. علی رضا گفت:

   درود بر شما
   من قبلا نمایشگاه مجازی داشته ام در یک سایت دیگه که البته میگفتند خیلی خوبه ولی بعد یکسال حتی یک بازخورد هم نداشتم شما راهی برای ارتباط با هنرمند و البته فروش دارید از نمایشگاهها
   ممنون میشم پاسخ بدید

   1. پشتیبان 2 گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم شاد باشید
    همانطور که در بخش اول پرتال نیز ذکر شده
    نمایش آثار صرفا باعث فروش نخواهد شد و برنامه ای مدون و البته ساختاری متصل به هم و حرفه ای لازمه تا برندینگ شکل بگیره و نمایش به فروش تبدیل بشه
    ما سعی نموده ایم این فضا را با بالاترین استانداردها ایجاد نماییم.
    بله
    پرتالی بسیار پیشرفته برای اتصال نمایشگاه شما به فروشگاه شما و یا بازارک شخصی شما ایجاد شده و قابل بهره برداری است.

  7. سالار گفت:

   میشه لطفا بگید قابها چجوری میشه خرید

   1. پشتیبان گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم امیدوار باشید
    قابها بصورت مجازی تولید میگردن دولی همین کد ها در قابسازی طرف قرارداد با هلدینگ هنر ایرانیان با تخفیف ویژه اعضا قابل تهیه هستند.
    لطفا با ما در تماس باشید.

  8. سمند عاملی گفت:

   سلام
   مرسی بابت این همه خدمت متنوع
   من برای ایجاد نمایشگاه یک سوال داشتم . میشه بعد ها کارها رو تغییر داد
   بخصوص در قیمت

   1. پشتیبان 2 گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم موفق باشید
    بله بروزرسانی طلاعات متعدد نمایشگاه سه مرتبه بصورت رایگان برای شما انجام می گردد.

  9. ابری گفت:

   سلام خسته نباشید
   حداقل تعداد اثر چند تا است برای نمایشگاه

   1. پشتیبان 2 گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم شاد باشید
    برای حفظ زیبایی فضای نمایشگاه سه بعدی پیشنهاد ما حداقل 5 اثر می باشد

  10. جابر گفت:

   درود
   موسیقی سنتی ایرانی رو هم اضافه کنید به لیست موسیقی

   1. پشتیبان گفت:

    درود بر شما
    امیدوارم راسخ باشید
    موسیقی های لیست دراری پتنت اینترنشنال هستند.
    اگر موسیقی ایرانی بدون پتنت کشف کنیم چشم

  11. تینا اخوان گفت:

   سلام
   ممنون بابت سایت خوبتون
   نمایشگاه مجازی منظورتون داخل اینستاگرامه

   1. پشتیبان 3 گفت:

    درود برشما
    امیدوارم پیروز باشید
    خیر
    برای مشاهده ابزارهای نمایش سه بعدی و دو بعدی آثارهنری باقابلیت vr و خرید آنلاین و اشتراک گذای پیشرفته به منوی نمایشگاه در سایت رجوع نمایید.
    شما الان در پرتال نمایشگاه هستید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *